پارتیشن شیشه ای گزینه مناسبی برای انتقال نور از یک اتاق و یا فضای داخلی به فضای دیگر است. اما پارتیشن با شیشه استین گلس یک انتخاب لوکس و هنرمندانه میباشد.

در پروژه زیر توانستیم در یک دفتر کار ۵۰ متری با قرار دادن یک پارتیشن شیشه ای که از شیشه های تزئینی استین گلس ساخته شده بود فضا را تا حد قابل توجهی بزرگتر نمایش دهیم. و همینطور اینکار باعث انتقال نور کافی از اتاق مدیریت به سالن انتظار گردید.

شیشه های استین گلس گزینه بسیار مناسبی برای همچین پروژه هایی به شمار میروند، در این تکنیک ساخت شیشه تزئینی مورد نظر شامل طرح و نقش و قطعات شیشه ای تراش خورده میباشد که با هنرمندی و دقت فراوان کنار یکدیگر منتاژ شده اند. ۲ رو بودن کار هم از اهمیت ویژه در شیشه های استین گلس برخوردار است به اینصورت که بیننده از دو سمت کار را به یک شکل مشاهده میکند. با مشاهده پروژه درب ورودی فروشگاه دکوراسیون عاج و درب های ورودی ساختمان چیتگر میتوانید اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید.

پارتیشن شیشه ای - پروژه کشانی

 

پارتیشن شیشه ای پروژه کشانی

با مشاهده فیلم زیر میتوانید نحوه نصب و قرار گرفتن این پارتیش شیشه ای را در پروه مذکور مشاهده کنید، ضمنا در برای آشنایی بیشتر کاربران با فعالیت شرکت کاژه فیلم های کوتاهی از پروژه های مختلف تهیه شده است که میتوانید از صفحه فیلم های کاژه تماشا و مورد بررسی قرار دهید.

 

پارتیشن شیشه ای - پروژه کشانی

 

 

کاژه تولید کننده سازه های دکوراتیو و شیشه های تزئینی خاص

شرکت کاژه با تجربه طراحی، ساخت و تولید سازه های دکوراتیو شیشه ای و اجرای پروژه های بینظیری در سطح کشور و خارج از کشور آماده همکاری با پیمانکاران و معماران محترم میباشد.

استفاده مناسب از شیشه های تزئینی چه به عنوان سقف نورگیر مثل گنبد شیشه ای و یا پارتیشن شیشه ای و یا درب ورودی میتواند به زیبایی رنگ و نور را به داخل خانه هدایت کند و همینطور جدا کننده های شیشه ای استین گلس ضمن انتقال نور به طرفین محیطی دلپذیری را ایجاد مینماید.