پر طرفدارترین انواع گنبد شیشه ای برای طراحی سقف ساختمان

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

پر طرفدارترین انواع گنبد شیشه ای برای طراحی سقف ساختمان

انواع گنبد شیشه ای که با ظرافت و طراحی خاص برای سقف به کار برده می شوند در تنوع بالا دارای طرفداران زیادی می باشند. از جمله پرطرفدارترین انواع گنبد شیشه ای انواعی را می توان نام برد که در ابعاد مناسب و تنوع رنگی مطلوب و ساختار ایمن تهیه می شوند و جلوه و زیبایی خاص خود را دارند.

به کارگیری گنبدهای شیشه ای برای طراحی دکوراسیون داخلی که به عنوان عنصری تزیینی و متفاوت نقش بسزایی در افزایش زیبایی و استحکام سقف ساختمان های مختلف دارد نسبت به زمان گذشته افزایش یافته است.

پر طرفدارترین انواع گنبد شیشه ای برای طراحی سقف ساختمان

نمونه های پرطرفدار گنبد شیشه ای برای سقف

از جمله انواع پرطرفدار انواع گنبد شیشه ای که برای سقف ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری مدرن و لوکس پر کاربرد می باشد شامل گنبد شیشه ای استین گلس و گنبد شیشه ای تیفانی می باشد که یک راهکار بسیار مناسب برای ایجاد محیطی پر نور با استفاده از طراحی خارق العاده با رنگ های متفاوت می باشد.

سقف بلند خانه های لوکس با کاربرد مناسب انواع گنبد شیشه ای استین گلس و تیفانی با تکینک اجرایی ویژه ای که دارند جلوه ای متفاوت پیدا می کند به ویژه که این گنبدها با شیشه های مرغوب و با روش درست به شکلی هنرمندانه طراحی می شوند.

پر طرفدارترین انواع گنبد شیشه ای برای طراحی سقف ساختمان

ساختار گنبدهای شیشه ای استین گلس و تیفانی

برای ساختگنبدهای شیشه ای استین گلس   و تیفانی به صورت مختلف از شیشه های مرغوب و نشکن که ضد ضربه و ضد خش می باشد استفاده می شود تا علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری دارای ایمنی لازم برای طراحی سقف ساختمان های مختلف باشد.

مهم ترین ویژگی های گنبد شیشه ای استین گلس و تیفانی برای طراحی سقف ساختمان شامل: جلوگیری از ورود تابش های مزاحم نور به فضای داخلی ساختمان و تعدیل میزان نور ورودی، هماهنگی معماری داخلی ساختمان با متدهای روز دنیا، ایجاد فضایی دلباز که امکان دید از بیرون به داخل و از داخل به بیرون را فراهم می سازد و کمک به افزایش شفافیت و زیبایی فضای داخلی ساختمان های با شکوه و مجلل می باشد.

کاژه ; سازنده سقفهای نورگیر دکوراتیو

علاوه بر این گنبدهای شیشه ای در اماکن مختلف زیبایی خاص خود را دارند و برای ساختمان های تجاری در ابعاد وسیع تر با تنوع رنگی از شیشه های برش خورده نصب می شوند و در برآورده کردن میزان نور محیط در این گونه امکان تقش بسیار مهمی در کاهش مصرف انرژی در طول روز ایفا می کنند.

پر طرفدارترین انواع گنبد شیشه ای برای طراحی سقف ساختمان
امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته