پله شیشه ای ; مراحل نصب پله تمام شیشه ای با شیشه های لمینت چند لایه ( به همراه فیلم )

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

پله شیشه ای طراحی و ساخت آن با شیشه های لمینت و سکوریت امکان پذیر است. برای پله های شیشه ای از شیشه های لمینت چند لایه سکوریت استفاده میگردد.

در اینجا فیلمی از نحوه حمل شیشه ها و جابجایی قطعات شیشه لمینت و سکوریت پله تمام شیه ای در یک ساختمان به همراه نصب را بررسی میکنیم.

 

پله شیشه ای فضا را فراخ تر و بزرگتر نشان میدهد

پله شیشه ای باعث مانع میدان دید بیننده نمیگردد. در پله های دیگر با متریال متفاوت مثل گچ، چوب و یا سیمانی در میان منزل و یا محیط کار باعث مانع دید میگردد و فضا را میبندد و همینطور تاریک تر میکند. در این صورت مجبور به فراهم کردن نور بیشتر در محیط داخلی میشوید.

در این فیلم برای پله ها از شیشه لمینت و سکوریت 3 لایه استفاده شده و برای دیواره ها از شیشه لمینت و سکوریت 2 لایه استفاده کردیده. همانطور که میبینید قبلا برای این ساختمان نقشه ای دقیق نسبت به فرم و فضا برای پله شیشه ای تهیه گردیده. و سپس طبق آن نقشه شیشه ها برش داده شده و بعد سکوریت و لمینت گردد.

شیشه های لمینت شده پله به محل انتقال داده میشود و توسط یک تیم تخصصی نصب پله شیشه ای طبق نقشه اقدام به نصب میگردد. یکی از موارد مهم در نصب این پله مهیا کردن نقاطی برای تحمل بار شیشه و وزن پله میباشد. همانطور که میبیند پیچ های بلند بولت در سوراخ هایی که با چسب بتن پر شده قرار میگیرند و بعد یراق پله به آنها اضافه میگردد.

و بعد شیشه های لمینت 3 لایه به نوبت و با دقت فراوان به استراکچر اصلی نصب میگردند.

پله شیشه ای

البته پله های شیشه ای در فرم های دیگری هم موجود است که طبق کاربرد آن در فضا نحوه نصب ان متفاوت میباشد که در مقالات بعدی آنها را مورد بررسی قرار میدهیم.

 

برای سفارش پله شیشه ای حتما از مشاوره کارشناسان دپارتمان شیشه شرکت کاژه بهره بگیرید.

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته