پوشش متحرک تلسکوپی برای استخر (بروزرسانی 2019)

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

پوشش استخر متحرک
پوشش استخر متحرک
پوشش استخر متحرک

 

استخر محیطی است که گاهی به صورت سرپوشیده و گاهی به صورت سر باز می‌توان از آن استفاده کرد و لذت یک ورزش آبی را تجربه کرد. بدون تردید فصل زمستان انتخاب مناسبی برای استفاده از استخرهای رو باز نیست و شما بی برگشت دچار بیماری خواهید شد. به همین خاطر نیاز است برای بهره گرفتن از استخرهای سر باز فکری اندیشیده شود. چه فکری بهتر از این که با استفاده از پوشش‌های متحرک کار فضاسازی استخر تکمیل گردد. با استفاده از سقف‌های متحرک می‌توانید با یک تیر چند نشان را هدف گیری کنید. در ابتدا در دوازده ماه سال شما صاحب یک استخر کاملاً خصوصی و سربسته می‌شوید. مورد دیگر به دلیل متریال مورد استفاده اینگونه سقف‌های متحرک شما را از اشعه‌های خورشید که برای بدن خطرناک هستند در امان نگه می‌دارد. مورد آخر اینکه علاوه بر موارد ارائه شده یک دکوراسیون مدرن را برای استخر خود به شکلی کاملاً متفاوت خواهید داشت.

 

پوشش استخر متحرک

 

چرا باید از پوشش متحرک برای استخر استفاده شود؟

 این روزها فرهنگ آپارتمان نشینی سبب شده است که دیگر همانند گذشته در حریم شخصی خانه‌های ویلایی احساس آرامش و امنیت همیشگی از آن شما نباشد. به همین خاطر به سادگی نمی‌توان در خانه‌های ویلایی از استخرهای رو باز بهره گرفت. شکی در این نیست که با استفاده از پوشش متحرک استخر می‌توان یک سقف متناسب با دیوار پوش‌هایی از پلی کربنات مات تهیه کرد و به بهره گیری از استخر جدید پرداخت. اگر می‌خواهید با آسایش خیال از امکانات رفاهی منزل خود بهره بگیرید می‌توانید از این سری از سازهای مدرن استفاده کنید.

پوشش استخر متحرک
پوشش استخر متحرک

 

پوشش متحرک استخر

می‌توانید این پوشش‌ها را به صورت ثابت و یا متحرک مورد استفاده قرار دهید. پوشش‌های ثابت به صورت یک سازه بر روی استخر تعبیه می‌شود که در فصل تابستان لطف  استفاده از استخر روباز از شما گرفته می‌شود. اما پوشش‌های متحرک به دو صورت ریلی و موتوری در هر شرایطی  که تمایل داشته باشید باز و بسته می‌شود. به عنوان مثال شما با استفاده از سازه‌های متحرکی که به موتور مخصوص مجهز شده است، تنها با فشردن یک دکمه می‌توانید کار خصوصی سازی استخر خود را انجام دهید. این امر علاوه بر مزیت‌های بسیاری که برای شما دارد سبک بسیار لاکچری در دیزاین و فضاسازی محیط‌های داخلی به شمار می‌آید.

مزایای استفاده از سقف متحرک استخر چیست؟

با استفاده از پوشش‌های متحرک استخر می‌توانید با حضور در استخر در هر فصلی از سال اگر شرایط جوی نامناسب شد خارج شدن از استخر تنها با یک کلیک کار بستن سقف را به انجام برسانید. این سری سازه‌ها از متریال بسیار مرغوبی بهره گرفته‌اند که در برابر جریان‌های باد شدید مقاوم هستند. همچنین اشعه نور خورشید به داخل استخر ورود پیدا نمی‌کند و شما سلامتی خود را به دلیل این اشعه‌های مضر به خطر نمی‌اندازید. مزیت دیگری که پوشش‌های متحرک استخر از آن شما می‌کند ضد زلزله بودن آن‌ها است که امنیت شما را در هر شرایطی تضمین می‌کند. از وجود گردو غبار در داخل آب استخر در فصل‌های برگ ریزان دیگر خبری نیست در صورتی که انتخاب شما پوشش متحرک استخر باشد.

پوشش استخر متحرک
پوشش استخر متحرک

 مواد اولیه سازنده پوشش برای متحرک استخر

 در هر فصلی از سال و با هر شرایط آب وهوایی سازه‌های پوشش استخر برای شما مؤثر واقع می‌شوند. همچنین شما به منظور زیبا سازی بیشتر محیط می‌توانید از رنگ‌های متفاوت این سازه بهره بگیرید. مورد دیگری که اشاره به آن خالی از لطف نیست مقاومت این سبک از پوشش‌ها در برابر شکستگی است که از آسیب رسیدن به شما در حین شنا کردن جلوگیری می‌کند. تحمل و مقاومت بالای لایه‌های پلی کربنات تا 120 درجه حرارت را کنترل می‌کند. از سوی دیگر اگر درجه حرارت به مرز 40 درجه هم برسد هیچ آسیبی به این مواد مصرفی وارد نمی‌شود. با کیفیت بودن پلی کربنات و سازه‌های آهنی به قدری زیاد است که حتی فرسایش این سازه در برابر آب و هوای متغیر ایران در طی گذر زمان بسیار کم  است. در نهایت شما می‌توانید سازه‌های آهنی با پوشش پلی کربنات را برای استخرهای خصوصی و خانگی خود با هر مساحتی که مد نظر دارید مورد استفاده قرار دهید. بدون تردید کنترل از راه دور این سازه خود یک مزیت بارز برای آن محسوب می‌شود.

پوشش استخر متحرک
پوشش استخر متحرک

 

مقالات خواندنی: 

چگونه پوشش استخر را دوباره طراحی کنیم؟

۷ مرحله عملیات تجهیز و اتمام استخر شنا در فضای مسکونی

پوشش استخر متحرک پلی کربنات

پوشش استخر ثابت و متحرک با پلی کربنات

۱۱ مزیت پوشش استخر شنا که با پلی کربنات ساخته شده است

۷ فعالیت سرگرم کننده در فضای استخر پوشیده شده

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته