پوشاندن سقف حیاط خلوت، نورگیر، استخر در فضای بسته، پاسیو و غیره راهکارهای زیادی دارد. امروزه این امر با روش‌های جدید ساخت و تولید سقف نورگیر شیشه ای صورت می‌گیرد. درحالی که پوشاندن سقف این فضاها ممکن است یکی از نگرانی‌های سازندگان واحدهای مسکونی یا کارفرماهای پروژه های گوناگون باشد ولی برای معماران و طراحان یک مسئله ی حل شده است. در ادامه به هر آن چه برای انتخاب سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان باید بدانید می پردازیم. پس اگر در زمینه خرید این سقف ها مردد هستید یا علاقمندید پیرامون کاربردش در فضاهای مختلف بیشتر بدانید، همراه ما باشید.

هر آن چه برای انتخاب سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان باید بدانید!

هر آن چه برای انتخاب سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان باید بدانید!

سقف نورگیر شیشه ای در هر فضا، در هر مکان

طیف گسترده طراحی و اجرای سقف نورگیر شیشه ای برای هر فضا یا محیطی مناسب است. به این صورت که برای پوشاندن سقف آشپزخانه یا پذیرایی و استفاده از آن می توانید از سقف نورگیر شیشه ای بهره ببرید. همچنین برای پوشاندن فضای سقف انواع لابی ها و سالن های انتظار در ساختمان های کوچک و بزرگ می توانیم از سقف نورگیر شیشه ای استفاده کنیم. این سقف ها از هم زیبا هستند و هم عملکرد بسیار مثبتی دارند.

از سوی دیگر اگر قصد زیباسازی فضای اتاق خواب یا سالن نشیمن را دارید و در عین حال فضایی شیک و خاص برای روزمره مدنظرتان است می توانید به وسیله سقف نورگیر شیشه ای در سریع ترین زمان نسبت به زیباسازی فضایتان اقدام نمایید. تنوع رنگ و طرح و روشنایی فضای زیر سقف نورگیر شیشه ای یکی از مزیت های این نوع سقف است که هر نوع سلیقه ای را راضی نگاه می دارد.

همچنین برای پوشاندن فضای ورودی ساختمان ها پس از ورود به بنا، سالن اجتماعات مجتمع ها و بلوک های مسکونی، تجاری و اداری استفاده از سقف نورگیر شیشه ای گزینه ی عاقلانه ای است. این نوع سقف ها به علت زیبایی و بازی با نور و رنگ به ساختمان هویت جدیدی می بخشند و کیفیت فضا را عوض می کنند.

در ساماندهی استخرهای موجود در فضاهای بسته، ساختمان های بزرگ و ویلاها، استفاده از سقف نورگیر شیشه ای در فضا تغییرات زیادی ایجاد می کند و محیط آرامش بخشی را فراهم می نماید.

مسائل مشرفیت و یا دید به فضاهای خاصی از یک بنا به راحتی توسط سقف نورگیر شیشه ای قابل حل است و این نوع سقف ها یکی از مقاوم ترین متریال ها در تماس با عوامل گوناگون هستند و طول عمر بالایی دارند.

طراحی و اجرای سقف نورگیر شیشه ای توسط کاژه

انواع سقف نورگیر شیشه ای در کاژه با ابعاد متنوع و طرح های گوناگون، قابلیت طراحی و ساخت دارد. این سقف ها با جدیدترین تکنیک های روز دنیا ساخته می شود و پس از تست ضربه و آب بندی چندین تست دیگر را نیز سپری می کند. استحکام سقف نورگیر شیشه ای بخش مهمی از ساخت این سقف است که باید به دقت انجام شده و چندین بار تست شود.

به منظور طرح هرگونه سوال در زمینه سقف نورگیر شیشه ای می توانید از صفحه اصلی بخش تماس با ما، ارتباط بگیرید.

هر آن چه برای انتخاب سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان باید بدانید!

هر آن چه برای انتخاب سقف نورگیر شیشه ای در ساختمان باید بدانید!