کاربرد شیشه های تزئینی استیند گلس در لابی ساختمان ها

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

امروزه ساختمان سازی پیشرفت های زیادی کرده است و کیفیت محیط داخلی آن ها بسیار بالاتر رفته است. چه بسا آپارتمان هایی که همچون هتل های بزرگ، دارای لابی های با شکوه هستند و ساکنین آپارتمان به راحتی می توانند در آن جا لحظات دلنشینی را به هنگام انتظار تجربه کنند. لابی ها معمولا محل گذر یا توقف های چند دقیقه ای هستند. افرادی که در لابی منتظر می مانند معمولا بی تاب و کم حوصله می شوند. بنابراین زیباسازی فضای لابی و درگیرکردن قوه ی بینایی افراد و ایجاد مشغولیت ذهنی برایشان، بسیار مفید و لازمه ی طراحی یک لابی با کیفیت است. استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس در پنجره ها و درهای استفاده شده در لابی و یا حتی پارتیشن های شیشه ای، باعث می شود که چشم ناظر، با رنگ های استفاده شده در شیشه ها، درگیر شده و ضمن لذت بردن از زیبایی آن ها، ذهن و احساساتشان نیز با رنگ ها در هم آمیخته و او را وارد دنیای متفاوتی کنند، و بدین ترتیب گذر زمان را کم تر احساس نمایند.

 

استفاده از پارتیشن های شیشه ای استیند گلس در لابی ساختمان ها

با استفاده از تیغه های شیشه ای استیند گلس و پارتیشن بندی فضا به کمک آن ها، می توانیم فضایی زیبا و دلنشین را در لابی ساختمان ها به وجود آوریم. ساختمان ها بسته به ابعاد و اندازه ای که دارند، لابی های متنوعی در مقیاس های متفاوتی دارند. با استفاده از پارتیشن های شیشه ای استیند گلس در آن ها، هم می توان فضا را از راه پله تفکیک نمود و هم باعث بزرگ تر دیده شدن فضا شد.

استفاده از درب و پنجره ی استیند گلس در لابی ساختمان ها

یکی دیگر از گزینه هایی که می توان در آن ها، از شیشه های استیند گلس استفاده نمود و نورپردازی فضا را به کمک آن ها بهتر و زیباتر کرد، درب و پنجره ی لابی  ساختمان است. بدین ترتیب نور خورشید، در رنگ های مختلف، وارد فضا شده و چشم بیننده را می نوازد.

این ویژگی باعث می شود که افراد، در حال عبور از لابی، از رقص انوار طبیعی در محیط لذت ببرند و با انرژی دوچندان، وارد منزل خود شده و یا از ساختمان خارج شوند. همچنین افرادی که مجبور به توقف در لابی بوده و منتظر آمدن کسی و یا وقوع اتفاقی هستند، با نگاه کردن به این شیشه های رنگی و لذت بردن از تلالوی انوار رنگی، گذر زمان را کم تر احساس کرده و دچار بی تابی و کلافگی نمی شوند.

 

در واقع نور و رنگ حاصل از شیشه های استیند گلس، هم از نظر روان شناختی و هم از نظر معماری به کمک افراد می آیند و کیفیت فضای داخلی لابی را دوچندان می کنند. معمولا این جزئیات در ارزش ملک نیز بسیار تاثیر گذارند و باعث افزایش قیمت آن می شوند.

اگر شما هم به فکر استفاده از شیشه های استیند گلس در لابی ساختمان خود هستید، می توانید به شرکت دکوراسیون کاژه  رجوع کرده و با بهره مندی از مشاوره و راهنمایی تخصصی آن ها، تغییرات لازم را اعمال کنید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته