کاربرد شیشه های تزئینی به عنوان جدا کننده در فضا

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

بعضی از محیط ها، به قدری یکدست و وسیع هستند که در عین بزرگی و یکپارچگی، چیدمان در فضای داخلی آن ها بسیار سخت و دشوار است و نبودن تیغه های جداکننده در آن ها، اگرچه باعث بزرگ تر و نورانی تر به نظر رسیدن فضا شده است، عملا فضا برای دکوراسیون داخلی غیر مفید و بلا استفاده است. در چنین محیط هایی افراد برای جدا کردن بخش های مختلف مکان مورد نظر، راه های مختلفی را امتحان می کنند که یکی از بهترین گزینه ها در بین آن ها استفاده از شیشه های تزئینی نظیر تیفانی و استیند گلس به عنوان پارتیشن ها و صفحات جدا کننده است. این شیشه های تزئینی، ضمن جداسازی محیط مورد نظر، از نظر بصری نیز باعث زیباتر شدن فضا می گردند و امتیازی مثبت در دکوراسیون داخلی آن جا به حساب می آیند.

استفاده از شیشه های تزئینی جدا کننده در منازل مسکونی

خیلی از منازل مسکونی به گونه ای طراحی شده اند که دارای سالن پذیرایی یا نشیمن خصوصی و فضای جداگانه برای تلوزیون نیستند و افراد باید با استفاده از ابزار و وسایل دکوراتیو مختلف این فضاها را از هم تفکیک کنند. بهترین گزینه برای جداسازی فضاها در منازل مسکونی، استفاده از شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس است که نه تنها فضا را تاریک و کوچک نمی کند، بلکه بر زیبایی محیط نیز می افزاید و به افراد قدرت مانور بیشتری می دهد تا هر بخش را به صورت مجزا و مطابق با عملکرد آن، بچینند و مورد استفاده قرار دهند. با قرار دادن پارتیشن ها و صفحات شیشه ای جدا کننده در سالن پذیرایی، می توانید هال خصوصی را از فضای پذیرایی مهمان ها جدا کرده و یا فضایی در نزدیک آشپزخانه را به منظور فضای مخصوص غذاخوری از سایر بخش ها مجزا کنید. این پارتیشن های جداکننده که از شیشه های تزئینی ساخته شده اند، بعضا در اتاق ها نیز به کار گرفته می شوند و فضا را قابل استفاده تر می نمایند.

 

استفاده از شیشه های تزئینی جدا کننده در محیط های فرهنگی هنری

استفاده از پارتیشن های شیشه ای جداکننده در فضاهای فرهنگی هنری و در انواع نمایشگاه ها نیز رواج دارد و با استفاده از شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس در این پارتیشن ها، ارزش بصری و هنری فضا نیز افزایش خواهد یافت. استفاده از شیشه های تزئینی در رنگ ها و طرح های مختلف، در محیط های فرهنگی و هنری، بسیار متناسب با معماری، ساختار و عملکرد فضاهای فرهنگی و هنری است و باعث ارتقا سطح کیفی دکوراسیون داخلی آن ها می شود. استفاده از شیشه های رنگی و انتشار نور در رنگ های مختلف، باعث به وجود آمدن سرزندگی و پویایی در محیط می شود و انرژی افراد را چند برابر می کند.

 

شرکت دکوراسیون کاژه یکی از پشگامان استفاده از انواع شیشه های تزئینی در ساخت سازه های دکوراتیو و استفاده از آن ها در دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف می باشد. اگر شما نیز مشتاق به ایجاد تغییراتی اساسی در محیط کار و یا زندگی خود هستید، همین حالا سری به سایت شرکت کاژه زده و پس از دیدن نمونه کارهای اجرا شده توسط این تیم، جهت ارتباط با مشاوران و متخصصان این شرکت اقدام نمایید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته