کاربرد نورگیر پلی کربنات برای پوشش سقف

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

انواع نورگیرهای پلی کربنات پوشش های شفاف و یا غیر شفاف هستند که به عنوان پوشش سقف در قسمت های مختلف منازل و یا ساختمان های گوناگون و استخرها کاربرد دارند. برای فضاسازی مناسب در انواع محیط می توان از نورگیرهای پلی کربنات استفاده کرد که دارای فرم های مختلف و تنوع رنگی مناسب می باشند. سبک و طرح های مختلف و متنوع برای انواع نورگیرهای پلی کربنات وجود دارد که انتخاب این محصول را به صورت مناسب برای سلایق گوناگون فراهم می آورد.

کاربرد نورگیر پلی کربنات

نورگیرهای پلی کربنات اغلب در پوشش دهی سقف پاسیو، حیاط خلوت و یا در نورگیر ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. انواع نورگیر پلی کربنات با استحکام و دوام مناسب در برابر نور شدید و یا رطوبت محیطی ساخته و عرضه می شوند. طراحی و اجرای مناسب انواع نورگیر علاوه بر ویژگی های مورد نظر به عنوان پوشش مطلوب جلوه ای زیبا برای محل مورد نظر به وجود می آورد.

مزایای استفاده از نورگیر پلی کربنات برای پوشش سقف

نورگیرهای پلی کربنات که برای پوشش دهی سقف قسمت های مختلف منزل مورد استفاده قرار می گیرند علاوه بر تامین نور مناسب و مطلوب محیط، دارای تنوع رنگی بالایی بوده و در برابر فشارهای محیطی مقاوم می باشند. نوع مناسب از نورگیرهای پلی کربنات قابلیت شستشو و عدم دید از بیرون دارند. عایق بندی مناسب پوشش های پلی کربنات سبب استفاده از این محصول به طور گسترده برای سقف قسمت های مختلف خانه می شود.

انواع نورگیرهای پلی کربنات

نورگیرهای پلی کربنات دارای فرم های متنوعی بوده و به صورت شفاف و یا در رنگ های مات عرضه می گردند. طراحان و معماران برای فضا سازی و پوشش دهی سقف به شکل های گوناگون می توانند از این نورگیرهای پلی کربنات استفاده کنند. به دلیل خاصیت شکل پذیری و قوس دهی ورق های پلی کربنات می توان انواعی از نورگیرهای پلی کربنات را که به شکل های مختلف تولید می شوند تهیه کرد که کاربری متناسب با محیط های مختلف داشته باشند. ابعاد مختلف از نورگیرهای پلی کربنات و ویژگی چند جداره بودن این محصول انتخاب را به عنوان یک پوشش مناسب راحت تر می کند. با استفاده از نورگیرهای پلی کربنات در طرح های خاص و جالب، فضا پردازی و نوردهی مناسب برای محیط به وجود می آید که در زیبا سازی دکوراسیون داخلی نقش مهمی ایفا می کند. عرضه انواع مختلف از ورق های پلی کربنات به شکل های متنوع صورت می گیرد و انواعی از نورگیرهای پلی کربنات در نوع دلخواه و کاربری مطلوب توسط شرکت کاژه صورت می گیرد. با توجه به طیف گسترده استفاده از این محصول بهتر است نوع باکیفیت و مرغوب آن تهیه شود تا علاوه بر زیباسازی محیط دوام و استحکام مورد نظر خود را حفظ کند.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته