برای اتاق خواب چه نوع کاغذ دیواری پیشنهاد می شود؟

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

برای اتاق خواب چه نوع کاغذ دیواری پیشنهاد می شود؟

طرحهای متنوع کاغذ دیواری اتاق خواب

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب که یکی از بخشهای مهم و خصوصی منازل به شمار می آید، با سایر بخشها متفاوت است. نصب کاغذ دیواری در این مکان باید با ظرافت خاصی صورت گیرد. ضمن اینکه انتخاب نوع، رنگ و طرح کاغذ دیواری در اتاق خواب نیز بسیار مهم است. خصوصا در انتخاب رنگ کاغذ دیواری باید دقت نمود که از رنگهای سرد و تند نباید استفاده کرد.

طرح کاغذ دیواری در این فضای خصوصی باید به گونه ای باشد که زیبایی نقوش و طرح کاغذ دیواری در آن موجب آرامش و نشاط برای استفاده کنندگان از اینگونه اتاقها باشد. با این وصف، پیشنهاد می شود برای نصب کاغذ دیواری در اتاق خواب، از رنگهای گرم، شاد و فرحبخش استفاده شود. بطور مثال استفاده از رنگهای شاد و گرمی چون؛ قرمز، نارنجی، طلایی و آجری و یا رنگهای خنثی مثل کرم و طوسی ملایم، بسیار مناسب برای طراحی کاغذ دیواری در اتاق خواب می باشند.

تغییر دکوراسیون و استفاده بهینه از فضا

طراحی دکوراسیون اتاق خواب و انتخاب رنگهای کاغذ دیواری برای این اتاق، مسئله ای شخصی و سلیقه ای است. اما برای زیباتر شدن جلوه این اتاق باید موارد مهمی را رعایت کرد. استفاده از طرح های شلوغ برای کاغذ دیواری اتاق خواب اصلا مناسب نیست. لذا طرحهای ساده با رنگهای ملایم و شاد و طرحهایی که اتاق را بزرگتر جلوه دهد، بهترین گزینه برای طراحی دکوراسیون این اتاق است.

یکی از مواردی که در زیبایی اتاق خواب می تواند تاثیرگذار باشد، تغییر ارتفاع تخت خواب است. استفاده از تختهای مرتفع در اتاق خواب، با طراحی کاغذ دیواری می تواند نمای زیبایی را ایجاد کند. در حالی که امکان استفاده از فضای زیر تختهای کوتاه به دلیل ارتفاع کم آن با زمین، وجود ندارد، در تخت خوابهای مرتفع می توان از این فضا بهره مند شد.

استفاده از طرحهای آرام و خلوت در اتاق خواب
استفاده از طرحهای آرام و خلوت در اتاق خواب

چه نوع کاغذ دیواری برای اتاق خواب بهتر است؟

برای نصب کاغذ دیواری و ایجاد یک طراحی زیبا و شاد در اتاق خواب، کاغذ دیواری های متنوعی وجود دارد. استفاده از طیفهای متنوع این محصولات تزئینی با طرح و رنگهای مختلف، زیبایی و ساخت یک فضای آرام و دلنشین در اینگونه اتاقها را دو چندان می کند. در زیر به انواع کاغذ دیواری هایی که مناسب نصب در اتاق خوابها می باشند، اشاره می کنیم.

1- کاغذ دیواری با سبک کلاسیک برای اتاق خواب

این نوع از کاغذ دیواری به دلیل خطوط و نقوش منحنی و متقارن، می تواند حس آرامش در اتاق خواب را منتقل کند. عموما رنگهای کاغذ دیواری کلاسیک به صورت بژ، کرم و خاکستری ملایم است.

2- کاغذ دیواری با سبک مدرن

استفاده از رنگهای مفرح و شاد در کاغذ دیواری مدرن، طرح های زیبایی را خلق می کند که مناسب برای اتاقهای خواب می باشد. این نوع از کاغذ دیواری با وجود چنین طرح های زیبا و خلوتی که دارند، طرفداران زیادی به دلیل خاصیت مسحور کننده خود دارند.

3- کاغذ دیواری تصویری

کاغذ دیواری تصویری محصولی جدید با تکنولوژی چاپ مناظر و تصاویر زیبای طبیعت و یا هر تصویری که خریدار با سلیقه خود آن را سفارش دهد، می باشد. استفاده از مناظر زیبای طبیعت در این کاغذ دیواریها، جلوه ای فوق العاده جذاب و آرامش بخش در اتاق خواب ایجاد می کند. در اغلب موارد؛ اندازه، ابعاد و شکل تصاویر به کار رفته در این محصولات، با انتخاب و سلیقه مشتریان می باشد.

4- کاغذ دیواری با طرح برجسته برای اتاق خواب

این نوع از کاغذ دیواری ها نیز اخیرا به طرحهای قبلی اضافه شده است. تنوع و زیبایی نقوش برجسته بکار رفته در این محصولات، از جذابیت و گیرایی بسیار بالایی برخوردار است. اینگونه طرح های برجسته در تنوع و رنگهای مختلف شاد، گرم و خنثی در اتاق‌ خواب، کاربرد این کاغذ دیواری را افزون نموده است. شما می توانید با لمس این کاغذ دیواری، نقوش برجسته آن را به خوبی حس کرده و از آن لذت ببرید. ضمن اینکه مزیت کاغذ دیواری با طرح برجسته، برخورداری از قابلیت شستشوی آن می باشد.

کاژه دیزاین، مشاور و طراح دکوراسیون داخلی ساختمان

امیدواریم مطالب ارائه شده در خصوص کاغذ دیواری اتاق خواب تا به اینجا مورد استفاده شما واقع شده باشد. شرکت کاژه دیزاین با بهترین مشاوره، مدیریت پروژه بازسازی ساختمان، نوسازی، مقاوم سازی و زیبا سازی دکوراسیون داخلی منزلتان را بر عهده خواهد گرفت.

همچنین شما می توانید در مواردی چون؛ ایزوگام بام منزل، طراحی کابینتهای آشپزخانه، خرید و نصب کاغذ‌ دیواری در طرحهای زیبا و متنوع، گچکاری، نمای سنگ و نقاشی ساختمان تان را بر عهده ما بگذارید و از زیبایی طراحی و ساخت موارد فوق در منزل و ساختمان خود لذت ببرید. با یک تماس با کاژه دیزاین، هنرنمایی هنرمندان ما در طراحی و ساخت دکوراسیون ساختمان، در محوطه سازی، ساخت روف گاردن (باغ بام)، ساخت گنبد، نما و سقف نورگیر شیشه ای ساختمان با شیشه های استین گلاس، را مشاهده کنید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته