کافی شاپ گنبدی شکل در بام ساختمان مناسب برای فصول سرد سال

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

کافی شاپ گنبدی شکل در بام

انواع ساختمان های گنبدی شکل از نوع شیشه ای به عنوان بناهای کاربردی و تزیینی با کاربری  متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. انواع ساختمان هایی که به شکل گنبدی با شیشه طراحی و ساخته می شوند شامل ساختمان های عمومی، تجاری، اداری، مسکونی و انواع ساختمان های تفریحی می شوند.

کافی شاپ ها نیز از جمله انواعی از ساختمان های تفریحی با معماری متفاوت شامل سقف هایی با طرح های مختلف هستند که به صورت بنای گنبدی از جنس شیشه نیز طراحی و اجرا می شوند. ساختمان های گنبدی شکل شیشه ای از جمله کافی شاپ های شیشه ای ویژگی های زیادی دارند که در مناطق مختلف قابل اجرا هستند. در بام ساختمان های گوناگون می توان انواع کافی شاپ های گنبدی شکل را در ابعاد مناسب اجرا کرد.

کافی شاپ گنبدی شکل در بام
کافی شاپ گنبدی شکل در بام

ویژگی کافی شاپ های گنبدی شکل

کافی شاپ های گنبدی شکل که از جنس شیشه های رنگی و ساده با طرح های متنوع ساخته می شوند دارای ویژگی های مناسبی از جمله بهره مندی از میزان مناسبی از نور طبیعی هستند. در انواع مختلف از کافی شاپ ها ی شیشه ای گنبدی ایمنی توام با زیبایی به چشم می خورد.

طراحی جذاب و دیدنی برای انواعی از کافی شاپ ها دیده می شود که در فصول مختلف سال به عنوان یک بنای مطلو.ب جهت تفریح می باشند به خصوص که اگر در مکان های مرتفع نظیر بام ساختمان اجرا شوند. ابعاد مناسب برای انواع کافی شاپ های گنبدی وجود دارد تا اجرای آنها به طور گسترده تری صورت بگیرد. در فصول سرد سال می توان از این گنبدهای شیشه ای به شکل مناسبی بهره مند گردید به شکلی که دمای مناسب محیط را حفظ کرده در عین حال به عنوان یک فضای خاص مورد استفاده هستند.

ایده های متفاوتی برای طراحی این گنبدهای شیشه ای وجود دارد که با رنگ های مختلف  شیشه و سایر وسایل کاربردی جانبی اجرایی می گردد.

کافی شاپ گنبدی شکل در بام
کافی شاپ گنبدی شکل در بام

 

اجرای ساختمان های گنبدی شکل در معماری نوین

معماری نوین با بهره گیری از روش های تخصصی، ساختمان های گنبدی شکل را طراحی و اجرا می کند. این سازه های باشکوه شیشه ای در طرح های مختلف با کاربری متفاوت به صورت گنبدی شکل اجرا می شوند. شرکت کاژه  انواعی از سازه های گنبدی شکل را به صورت متنوع و سلیقه ای متناسب با نظر مشتریان در انواع باکیفیت طراحی و ارائه نماید.

طراحی متفاوت انواع کافی شاپ هایی که به صورت شیشه ای ساخته می شوند به شکل حرفه ای توسط کارشناسان این رشته در طرح های گنبدی باکیفیت قابل عرضه هستند.

کافی شاپ گنبدی شکل در بام
کافی شاپ گنبدی شکل در بام
2.4/5 - (8 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته