گنبد شیشه ای اربیل ; ساخت با شیشه های تزئینی استین گلس

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای اربیل - کاژه

گنبد شیشه ای اربیل با شیشه های تزئینی استین گلس ساخته شده است. این پروژه پس از ساخت در کارگاه کاژه برای نصب به اقلیم کردستان شهرستان اربیل ارسال گردید. قطر این سقف دکوراتیو 2.25 و ارتفاع آن 80 سانت میباشد. به در خواست کارفرما در این سازه از شیشه های رنگی سبز، زرد و پتینه زمینه استفاده شده است. شرکت کاژه با توجه به طراحی داخلی ساختمان و جمع آوری اطلاعاتی که از معماران ساختمان بدست میآورد یک طرح پیشنهادی در اختیار کارفرما قرار میدهد. که در اکثر مواقع مورد پذیرش قرار میگیرد و یا با تغییراتی اجرا میگردد.

کاژه سازنده سقفهای نورگیر دکوراتیو

کاژه با طراحی و اجرای پروژه های بسیاری در سطح کشور و خارج از کشور تجربه بینظیری در اجرای سقف شیشه ای و سازه های دکوراتیو کسب نموده است. همینجا دعوت میشود از شما برای بازدید از پروژه های بیشتر به صفحات اجتماعی این مجموعه سری بزنید و یا با مراجعه به صفجه فیلمهای پروژه در همین سایت با دیدن پروژه های بیشتر عملکرد ما را مورد بررسی قرار دهید.

گنبد شیشه اربیل

گنبد شیشه ای اربیل از 9 بخش با یک طرح تکرار شونده ایجاد شده است. همانطور که قبلا گفته شد این سازه با تکنیک شیشه استین گلاس ساخته شده است، برای آشنایی با این تکنیک میتوانید با مطالعه صفحه استین گلاس اطلاعات بیشتری کسب نمائید. این شیشه ها دارای کاربردهای متعددی در بخش ساختمان و معماری میباشند. ساخت شیشه درب ورودی نیز دیگر خدمتی است که این مجموعه با همین تکنیک در اختیار مشتریان عزیز ارائه میدهد.

گنبد شیشه ای اربیل

همانطور که در تصاویر میبینید ابتدا سازه فلزی گنبد شیشه ای در مکان در نظر گرفته شده نصب میگردد. پس از آن شیشه های دکوراتیو هر بخش یکی پس از دیگری روی فریم قرار میگیرند و پس از آن پوسته آب بند نصب میگردد.

گنبد شیشه ای اربیل

این سازه دکوراتیو بر روی بام یک ویلای دوبلکس در شهر اربیل عراق نصب شده است.

گنبد شیشه ای اربیل - کاژه

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته