کاربرد گنبد شیشه ای استیند گلس در ابعاد کوچکتر

گنبد شیشه ای یکی از چیزهایی هستند که می توانند دکوراسیون داخلی ساختمان شما را از این رو به اون رو کنند. تصور ما از کلمه ی گنبد شیشه ای، گنبد های بسیار بزرگی است که بیشتر فضای یک سقف را به خود اختصاص می دهند. اما بیایید در این مطلب به گنبد های بپردازیم که اندازه های کوچکی دارند اما باز هم دکوراسیون داخلی خانه و فضای آن را متفاوت کرده اند.

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه‌ای

 

گنبد شیشه ای استیند گلس پلکان

پلکان ها قسمتی هستند که تاثیر روی افرادی که وارد ساختمان و خانه می شوند می گذارد. در حالیکه بیشتر افراد سعی می کنند خود پلکان را زیبا کنند چرا مانند تصویر زیر در قسمت بالای پلکان از یک گنبد شیشه ای اسیتن گلس استفاده نکنیم؟ این گنبد با رنگ آبی و زیبای خود دکوراسیون داخلی را کامل کرده است و زیبایی خاصی به پلکان بخشیده. البته می توان از طرح ها و رنگ های مختلفی هم برای این کار استفاده کرد که مناسب پلکان و دکوراسیون داخلی منزل و ساختمان های مختلف باشد.

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه‌ای

سالن ورودی

بیشتر افراد برای این قسمت از خانه از لوستر های بزرگ استفاده می کنند. گزینه های بهتری هم وجود دارد، گنبد استیند گلس. گنبد ها در کنار اینکه می توانند در این قسمت نور لازم را تامین کنند زیبایی خاصی نیز دارند که برای کسانی که وارد ساختمان می شوند خیره کننده است.

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه‌ای

غذاخوری

یک ایده ی بسیار عالی، استفاده از گنبد شیشه ای استیند گلس برای اتاق غذاخوری و بالای میز غذاخوری. این ایده نور مناسب را برای میز شام را تامین می کند و فضایی صمیمی را برای افراد تامین می کند. می توان کاری کرد که نور این گنبد از بیرون تامین شود و در طول روز نور مورد نیاز را تامین کند. با نصب یک لامپ یا لوستر از قسمت وسط آن نیز می توان در شب ها هم از بازتاب نور آن از گنبد استفاده کرد.

 

 حال و پذیرایی

در تصویر زیر مشاهده می کنید که می توان از گنبد استیند گلس می توان در این قسمت از خانه هم استفاده کرد، در حقیقت این قسمت از خانه خیلی بهتر هم هست. اندازه ی گنبد که کوچک باشد به نوعی تکمیل کننده ی سقف منزل است و اینکه مانند تصویر از قسمتی از سقف پایین تر بیاید هم می تواند حالت جذابی را برای داخل منزل ایجاد کند.

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای

 

خوب حالا می توان رنگ های مختلفی را هم استفاده کرد؟

خصوصیت شیشه های استیند گلس این است که می توان از هر رنگی در ساخت آن ها استفاده کرد. این ویژگی باعث شده است استفاده از این شیشه ها در همه ی طراحی های ساختمان ممکن باشد.

 

تنها رنگ نیست و می توان طرح های مختلفی را نیز برای ساخت این گنبدها استفاده کرد. حتی قسمت پایینی این گنبد ها را می توان بجای شکل دایره بصورت هشت ضلعی و اشکال مختلف درآورد.

 

تلاش ما در این مطلب این بود که به شما کاربرد ابعاد کوچکتر گنبد شیشه ای استیند گلس را هم نشان دهیم.

 

 

مقالات خواندنی:

خرید گنبدشیشه ای ؛ ۴ دلیل محکم برای دکور با گنبد شیشه ای

گنبدشیشه ای استین گلس یا گنبد شیشه ای تزئینی

گنبد‌شیشه ای ؛ نمونه های از گنبدهای ۸ ضلعی

گنبد شیشه ای ۸ ضلعی استیند گلس

در مورد نصب گنبد شیشه ای استیند گلس بیشتر بدانید

 

۳ مورد از نمونه کارهای کاژه:

 

شهرک غرب ; گنبد شیشه ای دکوراتیو با تکنیک تیفانی – استیند گلس

چیتگر ; ساخت گنبد دکوراتیو شیشه ای با تکنیک استیند گلس – تیفانی

گنبد شیشه ای هتل دلفین چابهار – با قطر ۴متر