گنبد شیشه ای استین گلس برای طراحی متمایز سقف

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای استین گلس برای طراحی متمایز سقف

سقف گنبدی شکل که در معماری قدیم با استفاده از متریال مختلف ساخته می شد امروزه با تغییرات حاصل در معماری نوین جایگاهی ویژه پیدا کرده است. تفاوت بارز در استفاده از طرح های گنبدی شکل برای ساخت سقف در نوع متریال مورد نظر در ساختار آنها می باشد.

به این ترتیب انواع سقف های گنبدی شکل به صورت شیشه ای با متریال غالب شیشه تغییر شکل داده اند و گنبد شیشه ای استین گلس نمونه ای بارز و دیدنی از سقف های گنبدی شکل است که از تکنیک های هنری بهره می گیرد و انواع سقف به صورت متمایز را اجرا می نماید.

گنبد شیشه ای استین گلس برای طراحی متمایز سقف
گنبد شیشه ای استین گلس برای طراحی متمایز سقف

کاربرد سقف گنبد شیشه ای برای ساختمان های مدرن امروزی

نمونه ای از پرکاربرد ترین عناصر تزیینی که برای طراحی سقف اماکن مختلف مدرن و نوین مورد استفاده قرار می گیرد گنبد شیشه ای استین گلس و تیفانی می باشد.

این نوع گنبدها علاوه بر دارا بودن ویژگی های یک سقف ایمن و مطمئن دارای زیبایی منحصر بفردی در فضای مورد استفاده می باشند.

از مهم ترین مزیت های به کارگیری گنبد شیشه ای استین گلس به عنوان پوش سقف به صورت پوشش کامل یا قسمتی از سقف اضافه کردن رنگ و نور به فضا با درخشندگی و جلوه خاص حاصل از انعکاس و بازتاب نور در فضا می باشد.

گنبد های شیشه ای استین گلس این قابلیت را دارند که با استفاده از طرح های گوناگون و طرح های سفارشی به انتخاب مشتری در ابعاد گوناگون ساخته شوند و برای طراحی سقف ساختمان های مسکونی، تجاری، مساجد و مکان های دیگر مورد استفاده قرار گیرند.

گنبد شیشه ای استین گلس برای طراحی متمایز سقف
گنبد شیشه ای استین گلس برای طراحی متمایز سقف

انواع گنبد شیشه ای به عنوان سقف

انواع گنبد شیشه ای که به عنوان سقف اماکن مختلف به ویژه در ساختمان های لوکس و ویلایی مورد استفاده قرار می گیرند قابلیت اجرایی بر روی شیشه های بادوام و باکیفیت را دارد و ساخت آن نیازمند دقت و حوصله بالایی می باشد.

با توجه به محدودیت نصب گنبد شیشه ای برای طراحی سقف مکان های مختلف، هنرمندان با طراحی دیتیل های دقیق انواع گنبد شیشه ای استین گلس را با خاصیت آب بندی به اجرا در می آورند.

مهم ترین ویژگی گنبد شیشه ای استین گلس و انواع طرح های نوین از این سقف ها آب بندی مطلوب، جلوگیری از نفوذ آب، باران و گرد و خاک به داخل ساختمان می باشد و در ساختمان هایی با سقف بلند بهترین انتخاب ممکن محسوب می شود.

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته