گنبد شیشه ای بندر ترکمن – قطر 2.20 متر و ارتفاع 75 سانتیمتر

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای بندر ترکمن

گنبد شیشه ای بندر ترکمن توسط شرکت کاژه با شیشه های تزئینی استین گلس ساخته شده است. این گنبد شیشه ای به قطر 2.20 متر و ارتفاع 75 سانتیمتر میباشد. گنبد شیشه ای استین گلس یک گزینه بسیار ویژه و خاص برای ساختمان با معماری به سبک کلاسیک میباشد. هرچند در تکنیک ساخت گنبد شیشه ای با شیشه استین گلاس میتوان از طرح های مدرن هم بهره گرفت.

گنبد شیشه ای - بندر ترکمن

 

گنبد شیشه ای بندر ترکمن دارای 9 بخش متحدالشکل یا طرح یکسان میباشد. در این سقف شیشه ای از شیشه های رنگی فرمز، آبی، زرد و قهوه ای بهره گرفته شده است. علاوه بر شیشه های رنگی برای زمینه طرح نیز از شیشه های پتینه شده استفاده شده است.

گنبد شیشه ای - بندر ترکمن


فرآیند ساخت و نصب گنبد شیشه بندر ترکمن

مدت زمان ساخت سقف نورگیر کروی در ابعاد گنبد شیشه ای بندر ترکمن در شرکت کاژه 20 روز کاری میباشد. نصب این سقف نورگیر هم یک روزه انجام شده است. لازم به ذکر است تمامی طرح های استفاده شده برای ساخن گنبد در کاژه با تعامل تنگاتنگ با معمار و سازنده پروژه میباشد.

گنبد شیشه ای بندر ترکمن

 

گنبد شیشه ای بندر ترکمن

 

آشنایی با دیگر فعالیتهای شرکت کاژه

طراحی و اجرای آینه دکوراتیو یکی دیگر از فعالیت های مجموعه کاژه میباشد. این شرکت از ابتدای تاسیس خود همراه در بخشهای مختلف ساختمانی کوشیده تا با برترین خدمات یاری مشتریان خود باشد. از شما دعوت میگردد برای بررسی چگوگی ارائه خدمات طراحی و اجرای آینه کاری در ساختمان از صفحه آینه دکوراتیو این مجموعه بازدید فرمائید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *