گنبد شیشه ای دماوند (مشاء) ; آلاچیق با سقف نورگیر دکوراتیو گنبدی شکل

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای دماوند - کاژه

گنبد شیشه ای دماوند با شیشه های تزئینی استین گلس توسط شرکت کاژه ساخته شده است. این سازه دکوراتیو بر روی یک آلاچیق با نمای سنگ نصب گردیده است. این گنبد شیشه ای به قطر 3 متر و ارتفاع یک متر میباشد، در ساخت این سقف نورگیر دکوراتیو بیشتر از شیشه های پتینه شده استفاده شده است. برای ساخت این نوع سقف شیشه ای محدودیت در استفاده از رنگ و طرح وجود ندارد. نسبت به درخواست مشتری و نوع کاربری سازه میتوان از نقوش و رنگهای متنوعی استفاده نمود. سقف شیشه ای دکوراتیو دماوند شامل 12 بخش متحدالشکل است که یک طرح واحد در تمام لته ها تکرا میشود.

گنبد شیشه ای دماوند برای آلاچیق یک خانه ویلایی در منطقه مشاء دماوند طراحی و اجرا شده است. در این منطقه بسیاری از خانه ها دارای سقف گنبدی سیمانی میباشند که البته اکثرا در بخش نمای ساختمان استفاده میشوند. گنبد شیشه ای استین گلاس ضمن نورگیر بودن میتواند زینت بخش نمای ساختمان نیز باشد. کاژه پروژه های بسیاری از سقفهای نورگیر دکوراتیو در کشور و خارج از کشور اجرا نموده است. با مراجعه به صفحه فیلمهای پروژه میتوانید پروژه های بیشتری را مورد بررسی قرار دهید.

گنبد شیشه ای دماوند - آلاچیق

طراحی و اجرای سقف شیشه ای

همواره یکی از چالشهای معماری و ساخت تامین نور درون یک ساختمان است، سقف شیشه ای یک گزینه قابل تامل برای این منظور میباشد. سقفهای نورگیر نسبت به دکوراسیون داخلی و اهداف یک معمار طراحی و ساخته میشوند. کاژه با تنوع طراحی و اجرای انواع سقف نورگیر در سبکهای مختلف معماری همراه حرفه ای سازندگان میباشد. سقف نورگیر شیشه ای با تکنیک استین گلاس یک گزینه بینظیر برای سبک معماری کلاسیک به حساب میآید که این شرکت پروژه های بسیاری را در این خصوص اجرا نموده است. معمولا هرم شیشه ای و اسکای لایت هم برای ساختمان با معماری مدرن در نظر گرفته میشود.

گنبد شیشه ای دماوند

دیگر فعالیتهای شرکت کاژه

شرکت کاژه در بخشهای مختلف ساختمان در حال فعالیت میباشد. این شرکت در حال حاضر با بهرمندی از تیمهای مختلف مجزا در بخشهای دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و تولید انواع سازه های دکوراتیو فلزی و شیشه ای فعال است. برای دریافت راهنمایی و مشاوره قبل از انجام کار حتمان با کارشناسان مجموعه کاژه مشورت نمائید.

 

4.9/5 - (13 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته