گنبد شیشه ای قم (2) ; سقفی نورگیر با شیشه های تزئینی استین گلاس

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای قم (2) -کاژه

گنبد شیشه ای قم (2)، دومین گنبد دکوراتیوی است که در این شهر توسط شرکت کاژه ساخته شده است. قطر این گنبد 2.25 متر و ارتفاع آن 75 سانتیمتر است. در این سقف نورگیر دکوراتیو به جای شیشه های رنگی از شیشه های پتینه شده اسید شور و شیشه طلایی استفاده اشده است. همانطور که میدانید شیشه ها در این سازه با تکنیک استین گلاس ساخته شده است، این شیشه های با خطوطی فلزی به هم بافته میشوند. با توجه به اینکه این خطوط فلزی ذات این نوع شیشه دکوراتیو میباشد در طراحی آن هنرمند سعی میکند اثری متفاوتی را خلق نماید.

طبق روال گذشته پس از ساخت فریم فلزی و نصب آن در محل، شیشه ها تزئینی گنبد شیشه ای قم (2) که در کارگاه کاژه ساخته شده اند به محل پروژه ارسال میگردند. در حمل و جابجایی این شیشه ها باید دقت ویژه ای را در نظر گرفت.

گنبد شیشه ای قم

در این گنبد شیشه ای که متشکل از 9 بخش متحدالشکل از شیشه های دکوراتیو میباشد شیشه ها یکی پس از دیگری در جای خود نصب میگردند. پس از نصب شیشه ها نوبت به آماده سازی سازه برای آب بند نمودن آن است، شرکت کاژه این نوع سازه ها را دو پوسته اجرا میکند و برای پوسته دوم و آب بند از پلیمر نشکن و نسوز شفاف بهره میگیرد.

گنبد شیشه ای قم

کاژه با در دست داشتن تیم های مختلف حرفه ای در بخش بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی نیز فعالیت میکند. و همینطور یک دپارتمان ویژه با محوریت طراحی و ساخت پارتیشن شیشه ای برای سازمانهای اداری و همیطور ساخت اتاق شیشه ای با کاربری های متفاوت فعالیت مینماید.

گنبد شیشه ای - قم

 

گنبد شیشه ای - قم

برای پیگیری و بررسی بیشتر پروژه های این شرکت میتوانید به صفحه فیلم پروژه های کاژه مراجعه نمائید. در این صفحه فیلمهای کوتاهی از پروژه های مختلف تهیه شده است که کاربران گرامی از نحوه عمکرد این مجموعه اطلاعات بیشتری کسب نماید.

گنبد شیشه ای - کاژه

 

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته