گنبد شیشه ای ماهشهر ساخته شده از شیشه های استین گلس ( استیند گلس ) + فیلم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای ماهشهر - کاژه

گنبد شیشه ای ماهشهر با استفاده از شیشه های تزئینی استین گلس ( استین گلاس ) و در کارگاه کاژه ساخته شده است. پس از طراحی و ساخت شیشه های تزئینی استین گلس، فریم فلزی و شیشه های تزئینی در یک بسته بندی مناسب به محل پروژه ارسال گردید.

قطر گنبد شیشه ای ماهشهر 3 متر و ارتفاع آن 1.5 متر میباشد، در اغلب سازه های گنبدی شکل ساخت شرکت کاژه معمولا ارتفاع 1/3 قطر در نظر گرفته میشود اما در این پروژه به درخواست کارفرما سازه نورگیر یک نیم کره کامل میباشد.

 

منتاژ گنبد شیشه ای ماهشهر

 

همانطور که در تصویر زیر ملاحظه میفرماید تیم نصب شرکت کاژه پس از بارگیری فریم مشغول به منتاژ فریم در محل پروژه شدند، به دلیل گرمای فراوان شهر ماهشر تصمیم گرفته شد که روند منتاژ و نصب این گنبد شیشه ای پس از غروب آفتاب صورت گیرد.

 

 

منتاژ گنبد شیشه ای ماهشهر

 

 

منتاژ گنبد شیشه ای ماهشهر

پس از اتمام نصب شیشه های تزئینی گنبد شیشه ای ماهشهر، بخش آب بند این سازه هم نصب گردید و بعد از بررسی نهایی و حصول اطمینان از روند منتاژ، سازه برای انتقال توسط جرثقیل به روی بام آماده میشود که در تصویر زیر ملاحظه میفرمایید، برای بررسی بیشتر این بخش از شما دعوت میشوند از صفحه و  فیلم جابجایی گنبد شیشه ای ماهشر دیدن فرمایید.

 

جابجایی گنبد شیشه ای ماهشهر

 

گنبد شیشه ای دکوراتیو استین گلس ( استیند گلس )

کاژه با طراحی و تولید سقف های نورگیر دکوراتیو با شیشه های تزئینی استین گلاس توانسته پروژه های بسیاری را در سطح کشور و خارج از کشور به اجرا درآورد برای دیدن بیشتر پروژه ها با بررسی صفحه اول وب سایت و بازدید از صفحه فیلم های کاژه از روند ساخت دیگر پروژه های اجرا شده توسط این شرکت مطلع شوید، گنبد شیشه ای ماهشهر هم یکی دیگر از تولیدات و پروژه های این شرکت میباشد.

 

گنبد شیشه ای ماهشهر

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته