گنبد شیشه ای مشهد 2 ; ساخت گنبد شیشه ای دوم در مشهد

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای مشهد

طراحی و ساخت سازه های دکوراتیو شیشه ای از خدمات مهم شرکت کاژه به شمار میرود. با توجه به پیشنیه این مجموعه درخواست های متعدد مشابهی از سراسر کشور دریافت میگردد. این مجموعه قبلا در شهر مشهد پروژه ای تحت عنوان گنبد شیشه ای اجرا نموده بود. گنبد شیشه ای مشهد 2 در واقع یک گنبد استین گلاس با شیشه های تزئینی میباشد. البته این گنبد از گنبد شیشه‌ای مشهد قبلی بزرگتر میباشد.

گنبد استین گلاس مشهد

قطر گنبد شیشه ای دوم در مشهد 3.60 متر و ارتفاع آن 120 سانت میباشد. این سقف نورگیر دکوراتیو از 15 بخش متحدالشکل تشکیل شده است. تکنیک ساخت در این سقف کروی نورگیر استین گلاس میباشد. برای آشنایی با شیشه های استین گلس حتما به صفحه مربوطه در همین سایت مراجعه فرمائید. در مقاله شیشه استین گلس شما با انواع کاربردهای این شیشه ساختمانی اما هنری و دست ساز آشنایی بیشتری پیدا خواهید کرد.

گنبد شیشه ای مشهد

گنبد استین گلاس مشهد

گنبد شیشه ای مشهد

 

آشنایی با برخی از خدمات شرکت کاژه

شرکت کاژه در بخشهای مختلف ساختمان در حال فعالیت میباشد. از جمله خدمات این مجموعه طراحی و اجرای پارتیشن شیشه اداری و اتاق شیشه ای به صورت تخصصی میباشد. برای آشنایی بیشتر با فعالیتهای این مجموعه از شما دعوت میشود با مراجعه به صفحات اجتماعی کاژه در اینستاگرام و یوتوب که لینک آن در پائین صفحه موجود میباشد عملکرد این مجموعه را مورد بررسی قرار دهید. و همینطور میتوانید از صفحه فیلمهای شرکت کاژه نیز بازدید نمائید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *