گنبد شیشه ای کرج یک سقف نورگیر شیشه ای با تکنیک استین گلاس میباشد. این سازه دکوراتیو کروی به قطر 2.7 متر و ارتفاع 90 سانتیمتر است. در طرح این گنبد از نمادهای ایرانی الهام گرفته شده است.

گنبد شیشه ای استین گلاس

گنبد استین گلاس یک سازه دکوراتیو کروی و متشکل از شیشه های دکوراتیو میباشد. در این نوع سازه ابتدا فریم فلزی ساخته میشود و بر طبق ابعاد و اندازه های هر بخش آن شیشه های تزئینی استین گلاس در کارگاه به دست هنرمندان شیشه گر ساخته میشود. برای قسمت آب بند این سقف شیشه ای از نوعی پلیمر شفاف نشکن و نسوز استفاده میگردد.

گنبد شیشه ای کرج از 10 بخش مجزا و متحدالشکل تشکیل شده است. این سقف شیشه ای بر بالای یک ویلای دوبلکس با قدمت 80 ساله نصب گردیده است. در بازسازی ساختمان این ویلا سعی شده است که معماری قدیمی آن حفظ شود و همینطور معماری و دکوراسیون داخلی آن با همان حال هوا به روز گردد.

گنبد شیشه ای کرج

گنبد شیشه ای کرج

ساخت شیشه های تزئینی و دکوراتیو

کارگاه شیشه کاژه تولیدات متنوعی از شیشه های تزئینی را در دستور کار خود دارد. در واقع اکثر شیشه های تولیدی کاژه دست ساز و هنری میباشد. برای برسی تولیدات و پروژه های اجرایی این مجموعه میتوانید در همین سایت جستجوی بیشتری انجام دهید و یا با بازدید از صفحه فیلم پروژه کاژه به تماشای اجرای برخی از پروژه ها بنشینید.

گنبد شیشه ای هم یکی تولیدات پر سفارش مجموعه کاژه میباشد، تا کنون این مجموعه بیش از 70 پروژه در سطح کشور و خارج از کشور با تکنیک شیشه استین گلاس اجرا نموده است. گنبد شیشه ای اربیل و گنبد شیشه ای قم از پروژه های اخیر اجرا شده توسط این مجموعه میباشد. حتما برای سفارش سقف نورگیر شیشه ای دکوراتیو، گنبد شیشه ای و یا هرم شیشه ای به عنوان اسکای لایت پس از بررسی پروژه های اجرا شده از مشاوره رایگان کارشناسان کاژه بهرمند شوید.

گنبد شیشه ای کرج

 

5/5 - (5 امتیاز)