گنبد شیشه ای گلسار ; ساخت با شیشه های تزئینی استین گلس

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای گلسار - کاژه

گنبد شیشه ای گلسار به قطر 1.8 متر و ارتفاع 60 سانت با شیشه های تزئینی استین گلس آذین شده است. ساخت گنبد شیشه ای استین گلس یکی از پر سفارش ترین پروژه های شرکت کاژه میباشد.

در چند سال اخیر معماران و سازندگان به گنبد شیشه ای استین گلس علاقه ویژه ای نشان داده اند. کاژه پروژه های زیادی از این دست در کشور و خارج از کشور اجرا نموده است. از گنبد شیشه ای رشت و گنبد شیشه ای بانه به عنوان دو پروژه داخلی و گنبد شیشه ای مجلس قطر به عنوان یک پروژه خارجی در اینجا به عنوان نمونه میتوان نام برد.

گنبد شیشه ای گلسار

گنبد شیشه ای گلسار یک سقف کاذب بین دو طبقه میباشد. یعنی این پروژه نیاز به پوشش آب بند نداشته است. در پروژه های گنبد شیشه ای به عنوان سقف نورگیر، سازه 2 پوسته اجرا میگردد. پوسته زیرین شیشه استین گلس و در پوسته بیرونی پلیمر نشکن و نسوز قرار میگیرد که نقش آب بند را ایفا میکند.

در این پروژه، گنبد 7 بخش متحدالشکل دارد که پس از نصب فریم شیشه هایی که قبلا در کارگاه کاژه ساخته شده است به ترتیب نصب میگردد.

گنبد شیشه ای گلسار

گنبد شیشه ای گلسار

شیشه استین گلس

شیشه استین گلس به اندازه خلاقیت یک معمار و یا یک دکوراتور میتواند کاربرد داشته باشد. این شیشه تزئینی را در بخشهای مختلف ساختمان میتوان استفاده نمود. شیشه استین گلس از شیشه های کوچکتر که بعضا رنگی و یا پتینه شده هستند ساخته میشود. این شیشه های کوچکتر که طبق الگو توسط هنرمند برش خورده است در کنار هم توسط یک فلز مخصوص بنام لدکیم یکپارچه میگردد. شیشه درب ورودی ساختمان یکی از استفاده های روتین این شیشه ها در ایران میباشد. استفاده از این شیشه ها برای پارتیشن و جدا کردن دو بخش در دکوراسیون داخلی یک بهره وری هوشمندانه است. در مورد کاربرد آن در سقف نورگیر در همین سایت میتوانید پروژه های بسیاری را مورد بررسی قرار دهید.

گنبد شیشه ای گلسار

 

فیلمی از نحوه نصب و جایگذاری گنبد شیشه ای گلسار تهیه گردیده که میتوانید در پایین صفحه ملاحظه کنید. ضمنا با مراجعه به صفحه فیلمهای پروژه کاژه میتوانید از پروژه های دیگر هم بازدید نمائید.

گنبد شیشه ای گلسار

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته