اجرای گچ‌کاری ساختمان و دکوراسیون داخلی با کمترین هزینه

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

اجرای گچ‌کاری ساختمان و دکوراسیون داخلی با کمترین هزینه

داشتن خانه‌ای زیبا با دکوراسیون چشم‌نواز، آرزوی هر صاحب‌خانه‌ای می‌باشد. این جلوه بخشی و زیبایی تا حد بسیار زیادی وابسته به هنر گچ‌کاری ساختمان و دکوراسیون داخلی آن می‌باشد. گچ‌کاری و گچ‌بری هنر دستی است که به‌مرور زمان تغییر شکل پیدا کرده، مدرن‌تر و متنوع‌تر گشته‌است و بنابراین هر کاربر و کارفرمایی با توجه به نوع ساخت منزل خود می‌تواند گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و بر عهده مجموعه متخصص گچ‌کار بسپارد.

مجموعه کاژه به دلیل سابقه طولانی در زمینه گچ‌کاری انواع ساختمان و داشتن طرح‌های متنوع و به‌روز، این توانایی را دارد که گچ‌کاری ساختمان و دکوراسیون داخلی شما را به بهترین شکل و با متناسب‌ترین قیمت به انجام رساند. لازم به ذکر است که این مجموعه در نظر دارد که کلیه خدمات خود را با کمترین هزینه در اختیار کاربران قرار دهد تا بدین‌ترتیب رضایت خاطر همه آن‌ها را فراهم آورد.

چه نقاطی از دکوراسیون داخلی قابل گچ‌بری هستند؟

هر ساختمان با توجه به نوع معماری و نوع ساخت، به واسطه هنر زیبای گچ‌بری و گچ‌کاری، قابل تزیین خواهد بود. این هنر با ارزش بیشتر در فضای داخلی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. در داخل فضای خانه بخش‌هایی وجود دارند که به واسطه هنر بی‌نظیر گچ‌کاری منحصربه‌فرد شده و زیبایی صد چندانی پیدا می‌کنند، از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– سقف فضای بسیار وسیعی برای گچ‌بری دارد و ازآنجایی‌که خانه‌های امروزه سقف‌های کوتاه‌تری دارند، با تزیین آن‌ها به کمک طرح‌های گچ‌بری، می‌توان جلوه‌ای بی‌نظیر به خانه بخشید. برخی از گچ کارها به واسطه نقوش هندسی و طرح‌های تودرتو، اطراف چراغ‌ها را به‌صورت زیبایی با هنر گچ‌بری مزین می‌کنند و برخی دیگر از طرح‌های مقرنس، تذهیب و انواع گل‌ها در سقف و گوشه‌های آن استفاده می کنند.

گچ‌بری های خاص و زیبای شومینه، جلوه بخشی به دکوراسیون داخلی
گچ‌بری های خاص و زیبای شومینه، جلوه بخشی به دکوراسیون داخلی

با توجه به اینکه امروزه کناف کاری نیز به هنر دکوراسیون داخلی اضافه گشته ‌است، در قسمت‌هایی از ساختمان، با ترکیب گچ‌بری و کناف، می‌توان جلوه بی‌نظیری به محیط بخشید.

– در مکان هایی از ساختمان که پرده نصب می شوند، می توان به‌منظور مخفی کردن ریل‌های آن، حاشیه‌ها و دکورهای زیبای گچ‌بری‌شده، به کار برد.

– استفاده از گچ‌کاری ساختمان و دکوراسیون داخلی در نقاطی از ساختمان که کاربردهای خاصی دارند، از جمله: مهمانخانه‌، کتابخانه یا اتاق‌ نشیمن. چنانچه دیوار و سقف این اتاق ها به واسطه هنر گچ‌کاری تزیین شوند، این مکان ها برای میزبانی و انتقال حس آرامش به افراد خود، بهترین گزینه خواهند شد.

– در نقاط خاصی از ساختمان، همچون بالای ستون‌، زیر آرک و بالای شومینه‌، با هنر گچ‌کاری، می توان آن ها را از یکنواختی و سادگی خارج کرده و جلوه ای خاص به آنها بخشید.

ارتباط بین گچ‌کاری ساختمان و دکوراسیون داخلی خانه

در خانه‌های با سبک مدرن امروزی، نوع گچ‌کاری کمی متفاوت گشته‌است و کار از گچ‌بری‌های عمقی و شلوغ و پرکار، به شیوه‌های جدید تغییر کرده است. در واقع گچ‌کار به واسطه عملیاتی که در ادامه گفته خواهد شد در دکوراسیون داخلی منازل مدرن امروزی، نقش های بی نظیری را اجرا خواهد کرد. کاربرد گچ‌کاری در دکوراسیون داخلی به موارد زیر خلاصه می‌شود:

– نورپردازی‌های مخفی: در دکوراسیون داخلی ساختمان های امروزی، تلفیقی از گچ‌کاری و نورهای مخفی از نوع ال‌ای‌دی، جلوه، آرامش و زیبایی خاصی به منازل وارد کرده است.

– گچ‌بری‌های دور لوستر: گچ‌کارهای با تجربه، به شکلی کاملاً متفاوت و به شیوه امروزی و به منظور اجرای طرح‌های مدرن و زیبا از روش رابیتس و راویز کاری استفاده می کنند.

استفاده از روش های رابیتس و راویز کاری در زیباسازی سقف و دکوراسیون داخلی
استفاده از روش های رابیتس و راویز کاری در زیباسازی سقف و دکوراسیون داخلی

در هر دو روش مذکور، از ورق های گالوانیزه، میل‌گرد و توری برای ساخت زیربنای گچ‌کاری استفاده شده و دست استادکار را در اجرای کلیه طرح ها باز گذاشته است. ترکیب نورپردازی با این شیوه معماری، فضا را بسیار منحصربه‌فرد و خاص خواهد کرد.

انجام گچ‌کاری ساختمان و دکوراسیون داخلی با کیفیت بالا

با توجه به پیشرفت روش‌های گچ‌کاری ساختمان و به وجود آمدن سبک‌های جدید، چنانچه به‌دنبال مجموعه‌ای هستید که در بازسازی ساختمان یا اجرای دکوراسیون داخلی منزل، طرح های مورد دلخواه شما را به بهترین شکل ممکن پیاده‌سازی کرده و در انتخاب طرح‌ و نوع کار شما را راهنمایی رساند، به مجموعه‌ی کاژه اعتماد کنید.

این مجموعه سابقه طولانی و درخشان در زمینه انواع گچ‌کاری ساختمانی داشته و به‌همین دلیل از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما خواهد بود و نیاز شما را به بهترین شکل ممکن تامین خواهد کرد. مجموعه‌ی کاژه با انجام پروژه‌های خود در کیفیت بالا، با سرعت‌عمل زیاد و قیمت مناسب خیال شما را از هر بابت راحت خواهد کرد.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته