5 ایده ی زیبای استیند گلس برای خانه های شما

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

درب ورودی زیبا با استیند گلس

 

ما می دانیم که وقتی عبارت ” استیند گلس” را می شنوید اگر یک شهروند اروپایی باشید اولین چیزی که در ذهنتان منقش می شود “کلیسا” و اگر یک شهروند ایرانی باشید “خانه های قدیمی است. شاید فکر می کنید، استیند گلس چگونه می تواند جرئی از خانه شما باشد!؟

رقص نور با استیند گلس

هنر بازی کردن با نور که از دیرباز وجود داشته است با گذشت زمان  به یک صنعت تبدیل شده است. شما هم این طراحی ها را می توانید به صورت زیبایی در خانه های خود داشته باشید. با نور بازی کنید و یک خانه رویایی داشته باشید. اگر قصد دارید  پنجره ای را عوض کنید یا درب ورودی خانه ی خود را تغییر دهید؛ این 5 ایده ما راهگشای شما خواهد بود.

رقض نور با استیندگلس
رقض نور با استیندگلس

لطفا به عکس بالا بیشتر دقت کنید، این طرح یک شاهکار است. رقص نوری که مشاهده می کنید از گردهم آیی صدها استیند گلس مستطیلی کوچک بوجود آمده است. تصور کنید اگر درب ورودی خانه شما این مدل بود، چقدر زیبا بود!؟

رقص نوری که مشاهده می کنید در ساعات مختلف روز طیف خاصی از رنگ ها را به نمایش می گذارد. از این رو همیشه با عبور از یک رقص نور شگفت انگیز راهی دنیای بیرون می شوید.

حلوه نور در چراغ استیند گلس

هنر استیند گلس
هنر استیند گلس

چراغی که در تصویر بالا تماشا می کنید، در حیات خلوت هر خانه ای وجود دارد. اما سوال اینجاست این چراغ هایی که نصب می کنند تا چه اندازه روشنایی دارد؟

قاب بیرونی چراغ هایی که از کنار هم قراردادن شیشه های متنوع ساخته می شود، کمابیش جزو هنر استیندگلس می باشد. منبع نور در این حالت خورشید نیست، طراحان معمولا چراغی که نور سفید ساطع می کند در داخل این قاب های شیک شیشه ای قرار می دهند. نور چراغ منبع الکتریکی دارد؛ از این رو صرفه جویی در مصرف برق هم دوباره اهمیت پیدا می کند. این ایده استفاده از استیند گلس کیفیت نور را تقویت می کند و در هزینه های برق خانه ها صرفه جویی می شود.

 

 

دکوراسیون داخلی با جلوه استیند گلس
دکوراسیون داخلی با جلوه استیند گلس

معمولا قاب درها پنجره هایی کوچک در قسمت بالایی دارند. این پنجره ها را به منظور عبور نور در نظر گرفته اند. اگر فرد باسلیقه ای هستید خیلی قشنگ می توانید در این قسمت های مهم  خانه ی خود از شیشه های استیند گلس استفاده کنید.

در تصویر بالا از دایره های رنگی زیبایی استفاده شده است که روح تازه ای به اتاق می بخشد و از جنبه دکوراسیون داخلی یک ایده کم هزینه و بسیار زیباست.

 

یک طرح ساده

 

 

 طرح یک استیند گلس ساده
طرح یک استیند گلس ساده

اتاقی که می بینید تلویزیون ندارد، کتاب هایی که روی مبل چیده شده کاربرد این اتاق را شرح می دهد. این اتاق صرفا جایی است برای استراحت، مطالعه و گپ و گفت با چند نفری که فضا اجازه این کار را دهد. رنگ های آبی، زرد، بنفش در بالای پنجره ترکیب رنگی که تشکیل داده است به محیط آرامش خاصی داده است. این طرح یک استیند گلس ساده و در عین حال زیباست.

درب ورودی زیبا 

اگر می خواهید دکوراسیون خانه خود را عوض کنید؛ از درب ورودی شروع کنید. وقتی میهمانی وارد خانه شما می شود؛ درب ورودی اولین صحنه ای است که با آن روبه رو می شود و نظرش را نسبت به دکوراسیون خانه شما در ذهن می پروراند.

درب ورودی زیبا با استیند گلس
درب ورودی زیبا با استیند گلس

در تصویر بالا یک درب وردی را می بینید که با تکنیک استیند گلس یه یک اثر هنری تبدیل شده است. این صحنه می تواند حاوی پیامی باشد؛ نشان دهنده افکار و جهان بینی شما باشد. البته این کار یک ویژگی دیگری هم دارد که گزینه ی های انتخابی زیادی دارید. شما هر طرحی را که می پسندید می توانید روی درب های ورودی اجرا کنید.

طرح استیند گلس شما می تواند یک مینیاتور یا یک طرح رئال باشد. هر سبک و سلیقه ای که دوست دارید می توانید در دکوراسیون داخلی خانه خود استفاده کنید.

شرکت دکوراسیون داخلی کاژه در ایران، هنر استیند گلس را در ایران احیا کرده است. با کاژه تماس بگیرید و هنر زیبای استیند گلس را در خانه های و املاک خود احیا کنید.

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته