آینه لوزی - کاژه

آینه لوزی و تراش خورده یکی از کلاسیک ترین و پر سفارش ترین آینه های دیواری میباشد. این آینه ها با انواع پخی ( تراش های مختلف ) برش میخورند و معمولا از یک جام بریده میشوند. استفاده از آینه های جورچین لوزی بر روی دیوار باعث میشود فضا بزرگتر و وسیع تر دیده شود. این محصول در کنار مجموعه آینه های دکوراتیو از خواستگاه بیشتری برخوردار است.

موارد استفاده آینه جورچین لوزی دیواری

رکورد دار بیشترین استفاده از آینه جورچین لوزی در لابی های ساختمان میباشد. بعد از آن تقریبا هر شخصی که تصمیم به بازسازی منزل خود میگیرد به این آینه ها هم به طور جدی فکر میکند. موارد دیگر استفاده از آینه های لوزی در آرایشگاه ها، جواهر فروشی و … نیز میباشد.

آینه لوزی - کاژه

نصب آینه لوزی پازلی روی دیوار

در واقع مهمترین بخش دکور با آینه جورچین پروسه نصب آن میباشد. شاید اگر همه قادر به نصب این آینه ها بودند در ابعاد دلخواه خود سفارش میدادند و سپس نصب میکردند. نصب این آینه ها به قدری با اهمیت است که میتواند باقی دکوراسیون منزل را هم تحت اشعاع قرار دهد. پیشنهاد ما به شما این است که به جای نصب آینه جورچین توسط خودتان حتما آن را به یک نصاب با تجربه بسپارید. بعد از سفارش آینه حتما نقشه نصب آینه را هم دریافت کنید.

چگونه آینه جورچین لوزی سفارش دهیم؟

ابتدا دیوار و یا محل نصب آینه را مورد بررسی قرار دهید. پس از بررسی و تحقیق در مورد انتخاب رنگ آینه و ابعاد آینه با شرکت کاژه تماس بگیرید، شماره های تماس در پایین صفحه قرار دارند. به کارشناس مربوطه در مورد محل نصب آینه خود توضیحاتی دهید و مطمئن شوید که محل نصب شرایط لازم را برخوردار میباشد. مثلا دیوار برآمدگی خاصی نداشته باشد، اگر پریز برق در محل نصب موجود است باید برای انتقال آن به جای دیگر اقدام و یا برای الگو بری آن قسمت با مشاور گفتگو کنید. اگر دیوارتان از عرض و یا ارتفاع در تمام نقاط یکسان نیست حتما کارشناس را مطلع سازید و برای اندازه گیری دقیق در خواست ارسال کارشناس کنید. بعد از بررسی تمام موراد فوق آینه شما طی ۱۰ تا ۱۵ روز پس از دریافت فاکتور آماده نصب میباشد.

آینه لوزی - کاژه