ساخت انواع شیشه های تزیینی و دکوراتیو

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شیشه های تزیینی و رنگی از جمله مصالحی است که می تواند در محیط داخلی منزل و یا انواع ساختمان ها نقش بسزایی داشته باشد. جلوه و جلای متفاوت ایجاد شده با استفاده از شیشه های تزیینی و دکوری به عنوان یک اثر هنری متفاوت محسوب می شود.

شیشه های تزیینی کاربردی در اماکن مختلف

با پیشرفت تکنولوژی و معماری در فضای داخلی و خارجی مکان های عمومی و منازل مسکونی استفاده از انواع شیشه های تزئینی و دکوراتیو به عنوان ابزارهای کاربردی در اماکن مختلف گسترش یافته است. انواع شیشه های دکوراتیو با توجه به نوع آن و طرح و رنگ متفاوت به عنوان یک وسیله تزیینی برای قسمت های مختلفی از ساختمان مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه های تزئینی در ابعاد و شکل های گوناگون به عنوان تزیین درب و پنجره، در فضای داخلی ساختمان به عنوان پارتیشن و یا نمای بیرونی ساختمان های مختلف کاربرد دارند. شیشه های دکوراتیو به عنوان عنصری جذاب دست معماران را در دکوراسیون داخلی و خلق فضای لوکس در منازل باز می گذارند. از شیشه های تزیینی در محیط هایی مانند سرویس بهداشتی می توان استفاده کرد و گاهی از این شیشه ها به عنوان جدا کننده در فضای آشپرخانه استفاده می شود.

نمونه ای از پر کاربرد ترین انواع شیشه های دکوراتیو شامل شیشه لمینیت رنگی، شیشه چاپ دار یا اسپندرال Spandrel، شیشه رنگی Lacobel و Matelac، شیشه مات یا Matelux ، شیشه سند بلاست Sandblast، شیشه فوتولمینیت و شیشه طرح شکسته می باشد. انواع شیشه های تزیینی و دکوراتیو با استفاده از رنگ های با دوام و باکیفیت ساخته می شوند و امکان اجرای طرح های مختلف بر روی شیشه با چند رنگ متفاوت را فراهم می سازند. انواع شیشه های تزیینی با کیفیت و مرغوب کاربردی گسترده در دفاتر، آشپزخانه ها، هتل ها، دیوار پوش ها و منازل مسکونی دارد.

از مهم ترین مزایای شیشه های تزئینی و دکوراتیو می توان به بزرگ نشان دادن فضای داخلی، رفلکس مناسب نور در محیط های گوناگون و ایجاد فضایی مدرن و امروزی اشاره کرد. اگر شیشه های دکوری به شکل مناسبی در محیط مورد نظر استفاده شوند در نهایت زیبایی فضا را دوچندان کرده و در بهتر شدن دکوراسیون و معماری داخلی بسایر موثر هستند.

صنعت طراحی شیشه های تزیینی با پیشرفت تکنولوژی در این زمینه پیشرفت زیادی داشته از این رو انواع شیشه های زینتی به شکلی که مورد نظر باشد قابل تهیه است. شرکت کاژه شیشه های دکوراتیو را در انواع طرح ها و ویژگی های متمایز به شکلی باکیفیت قابل اجرا برای اماکن گوناگون عرضه می نماید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response