سقف نورگیر شیشه ای ; با استفاده از شیشه های تزئینی و دکوراتیو ( طراحی تا اجرا )

مسجد جابری

 

اسکله حقانی ، بندرعباس

البرز-شرکت طراحی داخلی

خیابان البرز، میرداماد، تهران

کاژه تولید کننده سقف های نورگیر شیشه ای دکوراتیو

کاژه تولید کننده تخصصی گنبدهای شیشه ای دکوراتیو با تکنیک استیند گلس میباشد که یک سقف شیشه ای نور گیر هم به حساب می آیند. کاژه در این خصوص پروژه های بسیاری را در سطح کشور و خارج از کشور اجرا نموده است. که برخی از این پروژه ها در پایین این صفحه آمده است. شما همینطور میتوانید با مراجعه صفحه فیلمهای پروژه در همین سایت پروژه های بیشتری را مورد بررسی قرراد دهید و با عملکرد کاژه بیشتر آشنا شوید.

در اینجا منظور از سقف نور گیر شیشه ای سقف های سقف دکوراتیو هستند که با تکنیک ها مختلف ساخته میشوند از جمله این تکنیکها که در دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان نیز  پر کاربرد هستند شیشه های استین گلس ، شیشه های ویترای ، شیشه های منقوش و غیره که در بخشهای دیگر این سایت مفصل به آن پرداخته شده است.

این سقفهای دکوراتیو را میتوانند با طرح های متنوع و کاربردهای گوناگون در ساختمانهای مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار داد.

اما این شرکت اجرای سقف شیشه ای ساده را نیز در دستور کار خود دارد. تمام پروژه هایی که در این سایت درج گردیده را هم میتوان با شیشه های ساده نیز اجرا نمود. پیشنهاد ما برای اجرای سقف نورگیر به غیر از شیشه های دکوراتیو، الزام استفاده از شیش های ایمن سکوریت میباشد. استفاده از شیشه های خام برای پاسیو و سقف نورگیر دیگر منسوخ شده است. حتما برای مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشین.

با استفاده از فریم های خلاقانه میتوان سقف شیشه ای زیباتری برای محیط طراحی و اجرا نمود. این تغییرات در سازه سقف نورگیر باید با دقت نظر و ظرافت صورت پذیرد.

هرم شیشه ای سقف نورگیر بینظیر برای ساختمان با طراحی و معماری مدرن

تولیدات کاژه در زمینه سقف نورگیر شیشه ای برای معماری ساختمان با سبک کلاسیک بسیار متنوع میباشد. اما گزینه ای ویژه و سازگار با ساختمانهای مدرن هم در نظر گرفته ایم، هرم شیشه ای در قامت یک سقف نورگیر در معماری مدرن بسیار با شکوه به نظر میرسد. این سازه نورگیر را با مقاطع مختلف میتوان ساخت. در بین پروژه های اجرایی که در پایین صفحه آورده شده میتوانید سقف نورگیر شیشه ای و هرمی آقای خواجه امیری را مورد بررسی قرار دهید.

اتاقک شیشه ای استین گلاس ; پروژه چیتگر – شهرک راه آهن + فیلم

اتاقک شیشه ای استین گلاس ; پروژه چیتگر – شهرک راه آهن + فیلم

گنبد شیشه ای این پروژه به صورت دو مستطیل تو در تو به یک نسبت و با اختلاف سطح 50 سانت از هم و با تکنیک استین گلاس و الهام گرفته از طرح های اورسی ایران قدیم ساخته شده، این سازه یک اتاقک شیشه ای از جنس شیشه های رنگی استین گلاس و تیفانی است با ابعاد 3 در 2.7 متر در کف و ارتفاع 2.3 متر.

سفارش مستقیم سقف نورگیر شیشه ای

جهت سفارش سقفهای نورگیر شیشه ای لطفا از مشاوره فنی و فروش شرکت کاژه بهرمند شوید

فیلم روز