سقف پلی کربنات برای پوشش پاسیو

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

سقف پلی کربنات برای پوشش پاسیو

سقف پلی کربنات یک از انواع پوشش های مناسب و بادوام برای پاسیو منازل  می باشد. استفاده از پوشش پلی کربنات به عنوان سقف علاوه بر دوام بالا سبب زیبایی محیط مورد نظر می شود و از آنجایی که این نوع سقف پلی کربنات در رنگ های متنوع و طرح های مختلف وجود دارد امکان انتخاب یکی از طرح های دلخواه برای مشتریان فراهم می گردد.

با توجه به این که پاسیو یک فضای نورگیر در برخی از ساختمان ها می باشد توجه به جنس سقف به کار گرفته شده برای پوشش دهی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است در نتیجه یکی از سقف های مناسب و پرکاربرد برای پوشش پاسیو سقف پلی کربنات است.

سقف پلی کربنات برای پوشش پاسیو
سقف پلی کربنات برای پوشش پاسیو

ویژگی های مناسب برای سقف پلی کربنات

استفاده از سقف پلی کربنات در طرح های دلخواه برای پوشش دهی مزایای زیادی دارد که از جمله این ویژگی ها عبارتند از: مقاومت بالای سقف پلی کربنات در برابر ضربه، عایق مناسب  در برابر تغییرات حرارت و گرما، دارای رنگ بندی متنوع، مناسب با سبک های مختلف در طراحی دکوراسیون منزل، قابلیت شکل پذیری بالا  در طرح های مختلف تولید شده و تنوع در قیمت به لحاظ ویژگی های مقاومت و کیفیت می باشد.

سقف پلی کربنات برای پوشش پاسیو
سقف پلی کربنات برای پوشش پاسیو

مشخصه های مناسب برای سقف پلی کربنات در پوشش سقف پاسیو

برای پوشش دهی سقف پاسیو معمولا از ورق پلی کربنات با ضخامت 6 تا 8 میلیمتر استفاده می شود که علاوه بر طول عمر بالا فضایی پرنور و دلباز را در منزل ایجاد می کند.

مهم ترین ویژگی سقف پلی کربنات برای پوشش پاسیو داشتن لایه 60 الی 80 میکرونی ضد UV روی آن می باشد که موجب مقاومت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش می گردد.

از مزیت های متفاوت سقف پلی کربنات برای پوشش پاسیو می توان به ساختار مستحکم پلیمری و خاصیت قوس پذیری آن اشاره کرد. علاوه بر این ورق های پلی کربنات در برابر عوامل شیمیایی مانند اسیدهای آلی و معدنی مقاومت بالایی دارند و این امر از دلایل طول عمر بالای انواع سقف پلی کربنات می باشد.

از خصوصیات مناسب برای سقف پلی کربنات می توان به آب بندی مناسب سقف با استفاده از این پوشش اشاره کرد که مقاومت این نوع سقف را در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی به شکل مطلوبی حفظ می کند.

نفوذ ناپذیری مایعات از جمله باران و برف در فصول سرد سال برای پاسیو بسیار مهم است از این رو انتخاب سقف پلی کربنات یک انتخاب مناسب برای این محل محسوب می شود.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته