طراحی و ساخت انواع آینه های دکوراتیو

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

یکی از روش های بسیار ساده برای بزرگ نشان دادن آپارتمان های کوچک امروزی استفاده با استفاده از تزیینات گوناگون از جمله انواع آینه های دکوراتیو  می باشد. آینه های دکوراتیو سادگی و زیبایی را در منازل و هر نوع فضایی خلق می کنند. نوع طراحی و شکل حاشیه بندی در انواع آینه های دکوراتیو تاثیر بسزایی در زیبایی فضای منزل دارد.

طراحی انواع آینه های دکوراتیو

آینه های تزیینی و یا دکوراتیو با تنوع بالایی ساخته و عرضه می شوند. کاژه سازنده انواع مختلفی از آینه های دکوراتیو است که می توان نوع دلخواه از این وسیله تزیینی را با کیفیت مطلوب تولید شده و شکل دلخواه تهیه کرد. انواعی از آینه با طرح های مدرن و کلاسیک و تراش دار مناسب برای زینت دهی به فضا و اماکن مختلف ارائه می شوند. تاثیر بسیار زیاد انواعی از آینه های لوکس که با دقت انتخاب می شوند و در فضا سازی به شکل مناسب دخالت دارند اجتناب ناپذیر است.

انواع آینه های دکوراتیو

ساخت و طراحی آینه های دکوراتیو به شکل های مختلف صورت می گیرد و انواع آینه های تزیینی شامل:

آینه های تراش دار

آینه های برش خورده و مشبک

آینه های حجمی

آینه هندسی

آینه های سقفی

آینه های قاب دار

آینه های آنتیک

آینه های ونیزی اشاره کرد.

کاربرد انواع آینه های تزیینی

استفاده از آینه های دکوراتیو و تزیینی در قسمتی از طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مسکونی در ایجاد فضایی مدرن و امروزی نقش موثری ایفا می کند. در فضا سازی برای سالن های مختلف و زینت دهی به انواع فضا می توان از آینه های دکوراتیو استفاده کرد. نوع کاربرد آینه های دکوراتیو در طراحی فضا با اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از مهم ترین کاربرد های آینه دکوراتیو، می توان به پوشش دهی قسمت هایی از منزل، بزرگ نشان دادن سقف و ارتفاع اتاق نشیمن، بازتاب مناظر زیبا از بیرون به فضای داخلی اشاره کرد.

طراحی و ساخت انواع آینه های دکوراتیو به صورت دست ساز امکان پذیر می باشد و برای ساخت انواع آینه به وسایل مختلفی از جمله آینه، خط کش، مداد، فارسی بر، تیغه الماس جهت برش دادن آینه به شکل دلخواه و رنگ نیاز است. طراحی انواع آینه های دکوراتیو به شکل زنبوری، گرد و بیضی می تواند در قسمتی از اتاق نشیمن و قسمت های دیگر مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از رنگ مناسب در طراحی و ساخت آینه های دکوراتیو نقش مهمی در زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی بر عهده دارد..

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته