لوگو کاژه

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

لوگو کاژه

کاژه یک کلمه کوردی است با معنی خانه، محل امن و پناه‌‌ گاه. این واژه زیبا را برای فعالیتهای خود در زمینه ساختمانی انتخاب نمودیم. نام و لوگو کاژه با علامت معرفی شده در اداره ثبت علائم تجاری،  سازمان و مرکز مالکیت معنوی در ایران به نام محمد رحیمی مدیر شرکت کاژه ثبت گردیده است.

شرکت کاژه برای معرفی خدمات خود از بخشهای مختلف از لوگو کاژه با اشکال متفاوت استفاده مینماید. در زیر بخشی از لوگو های کاربردی کاژه را ملاحظه میفرمائید.

لوگو کاژه

لوگو موشن کاژه

کاژه برای معرفی خدمات خود همراه از فیلمهای کوتاهی که از پروژه های مختلف تهیه شده است بهره میگیرد. در این فیلمهای کوتاه از لوگو موشن کاژه برای معرفی خود استفاده مینماید. با مراجعه به صفحه فیلمهای کاژه میتوانید عملکرد این شرکت را بیشتر مورد بررسی قرار دهید.

چاپ لوگو کاژه روی تیشرت

شرکت کاژه دارای تیمهای متنوع و تخصصی در بخشهای مختلف ساختمان میباشد. همانطور که میدانید در بخش ساختمان تیمهای مختلف با تخصصهای مفاوت به کار گرفته میشوند. از اینرو این امکان وجود دراد که در ساخت یک بنا به شکل پیمانی از شرکتهای مختلفی بهره گرفته شود. به همین منظور لباس همکاران و تیمهای اجرایی کاژه دارای لوگو این شرکت میباشند.

تیشرت کاژه

 

 

تیشرت کاژه

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *