ویژگی های مناسب و کاربردی نورگیرهای پلی کربنات

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

رشد تکنولوژی در ساخت انواع مرغوب نورگیر پلی کربنات نقش چشمگیری ایفا کرده است. استفاده مناسب از انواع ورق پلی کربنات برای ساخت انواع نورگیرهای پلی کربنات نقش بسزایی دارند. استفاده از نورگیرهای پلی کربنات به عنوان یکی از نورگیرهای مناسب از ورود و خروج هوای سرد و گرم به محیط جلوگیری کرده و نور مناسبی به وجود می آورد. هدف از تولید انواع نورگیر های پلی کربنات صرفه جویی در مصرف برق و انرژی می باشد. امروزه به کارگیری نورگیر پلی کربنات در بخش صنعت ساختمان گسترش یافته است و برای پوشش سقف قسمت های مختلف منازل مسکونی از این نورگیرها به شکل گسترده ای استفاده می شود. سرعت اجرای بالا و نصب راحت انواعی از نورگیرهای پلی کربنات سبب کاربرد بیشتر این نورگیرها شده است.

استفاده از نورگیرهای پلی کربنات در منزل

نورگیر پلی کربنات بیشترین کاربرد را برای پوشش دهی سقف پاسیو و استخرهای روباز منازل لوکس دارد. استفاده از نورگیر پلی کربنات در برخی موارد جایگزین سقف های آهنی قدیمی شده است و کاربرد آن با کاهش هزینه های مصرفی و ایجاد نور مناسب و مطلوب در محیط با استقبال چشمگیری مواجه شده است. انتشار نور مناسب به صورت یکسان در فضای موجود یکی از مزایای استفاده از نورگیرهای پلی کربنات می باشد. وزن مناسب نورگیرهای پلی کربنات با رنگ های متنوع و جذاب توام با استانداردهای مناسب تولید این نورگیرها را با کاربری بالایی همراه ساخته است.

ویژگی های مناسب نورگیرهای پلی کربنات

از ویژگی های منحصر به فرد و مناسب نورگیر پلی کربنات می توان به دوام بالا در برابر ضربه های مختلف و تگرگ و طوفان، عایق مناسب در برابر سرو صدا، امکان شست و شوی راحت و پایین بودن وزن آن اشاره کرد.  ابعاد متفاوت و ضخامت گوناگون ورق های پلی کربنات برای ساخت انواع نورگیر پلی کربنات وجود دارد که استفاده از آن را راحت تر می سازد. نورگیر پلی کربنات با رنگ های مختلف در شکل های گوناگون به تولید می رسد و زیبایی و پوشش دهی مناسب را همزمان در طراحی بخش های مختلف صنعت ساختمان ایجاد می کند. مهم ترین تفاوت نورگیر پلی کربنات با شیشه در کاهش وزن نورگیر پلی کربنات نسبت به انواع شیشه با حفظ ایمنی بیشتر می باشد. قابلیت ساخت انواع نورگیر پلی کربنات به سفارش مشتری و امکان نصب آن در قسمت های مختلف ساختمان های مسکونی از دلایل کاربرد گسترده آن می باشد. کاژه ارائه دهنده انواع مناسبی از نورگیرهای پلی کربنات با ویژگی های متمایز است که به صورت متنوع این نورگیرها را عرضه می نماید.

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته