هفت روش الهام بخش برای داشتن آینه دکوراتیو در اتاق نشیمن

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه دکوراتیو

هر زمان که من در خانه فردی میهمان هستم و در اتاق نشیمن روی یک مبل نشسته ام، یکی از اولین کارهایی که انجام می دهم این است که به دنبال یک آینه دکوراتیو در اتاق می گردم. اگر یک آینه بر روی دیوار نبینم، احساس میکنم که حتما باید به صاحبخانه پیشنهاد آن را بدهم. آینه یکی از بهترین چیزهایی است که شما می توانید در اتاق نشیمن خود داشته باشید. آنها به میزان زیادی جزئیات، دکوراسیون و کارایی را به منزل شما اضافه می کنند و در عین حال چیزی را از بین نمی برند. در حقیقت، من کاملا بر این باورم که یک اتاق به طور اتوماتیک مدرن تر و کامل تر می شود، اگر در آن یک آینه مناسب وجود داشته باشد. چندین ترفند برای داشتن و نصب یک آینه دکوراتیو در اتاق نشیمن شما وجود دارد. قطعا شما نمی توانید آن را در هر مکانی قرار دهید و انتظار داشته باشید که اتفاقات شگفت انگیزی در فضای شما بیفتد. مطمئنا نه. برای این کار یک روش جود دارد و من قصد دارم چند نکته از دانش خود را درباره آینه با شما به اشتراک بگذارم.

هفت روش الهام بخش برای داشتن یک آینه در اتاق نشیمن

مهم ترین نکته مکان قرار گیری‌ آینه است

مهم ترین چیز در مورد داشتن یک آینه در اتاق نشیمن، موقعیت قرار گیری آن است. اگر آن را در جای درستی قرار دهید، می توانید از آن به بهترین وجه استفاده کنید! احتمالا آویزان کردن آن بر روی دیواری که تنها پنجره اتاق در آن قرار دارد، ایده خوبی نخواهد بود. خوب به همه ی گزینه هایی که دارید فکر کنید و از خودتان بپرسید که دقیقا به دنبال چه چیزی هستید. اگر به دنبال یک آینه برای روشن تر کردن اتاق نشیمن خود هستید، سعی کنید آن را بر دیوار روبروی پنجره نصب کنید. آینه دکوراتیو نوری را که از پنجره می تابد منعکس می کند و این باعث می شود که اتاق شما از آن چیزی که واقعا هست روشن تر به نظر برسد. اگر یک اتاق نشیمن کوچک دارید، با آویختن یک آینه بزرگ بر روی یک دیوار بزرگ، فضای اتاق شما بزرگتر از آن چه که هست به نظر خواهد رسید.

هفت روش الهام بخش برای داشتن یک آینه در اتاق نشیمن

اما علاوه بر کارایی، آینه ها می توانند بسیار زیبا نیز باشند!

 

کارهای زیادی هست که یک آینه در اتاق نشیمن می تواند برای شما انجام دهد، بنابراین دست به کار شده و مطمئن شوید که آن را در بهترین مکان ممکن در اتاق خود قرار داده و یا آویزان می کنید. آینه و خانه خود را منحصر بفرد کنید.

هفت روش الهام بخش برای داشتن یک آینه در اتاق نشیمن

شما شخصی منحصر به فرد هستید و خانه شما نیز همین گونه است. آینه شما نیز باید نشان دهنده همین موضوع باشد. به سراغ Ikea نروید و یک آینه بخرید فقط برای این که “کار را انجام داده باشید.” درجستجوی آینه ایی باشید که نام شما را فریاد بزند و اتاق نشیمن شما را نیز به انعکاسی از شخصیت شما تبدیل کند.

هفت روش الهام بخش برای داشتن یک آینه در اتاق نشیمن

مطمئنا زمان و تلاش زیادی را صرف خواهید کرد، اما هنگامی که آینه مورد نظر را پیدا کنید یا آن را بسازید، اتاق نشیمن شما هویت درخشانی پیدا خواهد کرد! آیا این یک اتفاق عالی نیست؟ برای کمک به پیدا کردن راه مناسب، ما در اینجا 7 روش الهام بخش برای نصب یک آینه در اتاق نشیمن را در غالب تصاویر نشان دادیم.

آینه دکوراتیو

مقالات خواندنی: 

آینه های دکوراتیو برای سالن های پذیرایی

ساخت و اجرای آینه های حجمی دکوراتیو

آینه های دکوراتیو طرح مدرن و کلاسیک

آینه های دکوراتیو دیواری برای تزیین منزل

نصب آینه روی دیوار و تأثیر آینه در فضای داخلی

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response