آینه کهنه کاری شده

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه کهنه کاری شده

آینه کهنه کاری شده

استفاده از آینه از گذشته تاکنون برای ایجاد فضای دکوراتیو مورد استفاده قرار گرفته است. این کالای لوکس شاید در قدیم تنها به عنوان وسیله ای برای پیراستن کاربرد داشت اما امروزه شما شاهد تنوع بی نظیر آینه در چیدمان داخلی منزل هستید. از آنجایی که آینه علاوه بر زیبا سازی، سبب جلوه بخشیدن بیشتر نور به فضای داخلی نیز می شود. کاربرد های بسیار زیادی را این روزها از آینه ها شاهد هستیم. این روزها برای رسیدن به یک دکوراسیون لوکس و شیک از آینه های کهنه کاری شده بسیار استفاده می شود.

آینه کهنه کاری شده
آینه کهنه کاری شده

کاربرد آینه کهنه کاری شده در اتاق نشیمن

آینه کهنه کاری شده به شما این امکان را می دهد که فضای اتاق نشیمن خود را به سبک کلاسیک دیزاین کنید. سبک کلاسیک نمادی از تم های قدیمی است که در زمان چیدمان از آن بهره گرفته می شود. شما می توانید از یک مبل کلاسیک در کنار یک آینه کهنه کاری شده استفاده کنید تا فضای داخلی را علاوه بر کلاسیک بودن به سبک بسیار لوکس و لاکچری دیزاین کنید. برای این منظور می توانید در اتاق نشمین از یک آینه کهنه کاری شده در پشت سرویس مبل شبیه به یک قاب استفاده کنید. البته این به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد که در کدام بخش از دکوارسیون از این کالا بهره بگیرید.

استفاده از آینه کهنه کاری شده در آشپزخانه

همان طور که می دانید آینه های کهنه کاری شده تصاویر را زیاد به وضوح نمایش نمی گذارد، به همین دلیل شما به راحتی می توانید از آن در آشپزخانه بهره بگیرید. این سبک از آینه به راحتی برای دیزاین کردن فضای اطراف کابینت مورد استفاده قرار می گیرد. شکی در این نیست که برای پشتی گاز شما آینه کهنه کاری شده می تواند انتخاب مطلوب و مناسبی جلوه کند.

استفاده از آینه کهنه کاری شده در آشپزخانه
استفاده از آینه کهنه کاری شده در آشپزخانه

نقش آینه کهنه کاری شده در سرویس بهداشتی

یکی از پارامترهای که همیشه در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد آینه است. حال شما با استفاده از آینه های کهنه کاری شده می توانید این زیبایی را جلوه ای بهتر ببخشید. برای نمونه می توانید در اطراف روشویی به جای استفاده از سرامیک و کاشی از آینه های کهنه کاری شده استفاده کنید. کاربرد این سبک آینه بسیار گسترده و متنوع است و شما به راحتی می توانید در هر قسمتی که تمایل دارید از این سبک آینه بهره بگیرید.

نقش آینه کهنه کاری شده در سرویس بهداشتی
نقش آینه کهنه کاری شده در سرویس بهداشتی

در چه اماکنی می توان از آینه کهنه کاری شده بهره گرفت

اگر تمایل به داشتن یک چیدمان و یک دکوراسیون متفاوت دارید به شما توصیه می کنیم در منزل خود با سبک و سیاق کلاسیک دیزاین را آغاز کنید. آینه های کهنه کاری شده نمادی از کالای آنتیک را به شما هدیه می دهد. از همین رو به راحتی از درب ورودی منزل خود تا اتاق نشیمن، حمام ولابی را می توانید با آینه کهنه کاری شده دیزاین کنید.

آینه کهنه کاری شده برای لوازم دکوری

از آنجایی که زیبا سازی فضا با استفاده از لوازم دکوری بیشتر جلوه می کند شما می توانید از آینه های کهنه کاری شده به صورت تلفیقی نیز استفاده کنید. به این صورت که بر فرض که آینه میز توالت خود را با سبک آینه کهنه کاری شده دیزاین کنید. این کار را می توانید بر روی درب های شیشه ای کمد های دکوری خود نیز به انجام برسانید. بدون شک افراد متخصص این فن شما را برای استفاده از آینه های کهنه کاری شده بسیار بیشتر یاری خواهند کرد.

آینه کهنه کاری شده
آینه کهنه کاری شده

آماده سازی آینه های کهنه کاری شده

تهیه آینه کهنه کاری شده کار سخت و طولانی است. به همین خاطر افراد بسیار کمی در این حوزه فعالیت دارند و زیاد تمایل به افشای این راز ندارند. از همین رو کمتر کسی به روش تهیه و آماده سازی آینه کهنه کاری شده آگاه است. افراد متخصص این فن با توجه به مهارت و تجربه ای که در این زمینه دارند آینه های ساده را به شکلی طراحی و آماده می سازند که گویی این آینه از سالیان دور تا کنون وجود داشته است. این مدل از آینه سبب می شود فضای داخلی منزل شما بسیار لوکس و لاکچری جلوه کند. برای متفاوت بودن باید همیشه یک قدم از دیگران جلوتر حرکت کرد. برای این حرکت رو به جلو باید ریسک پذیر و تنوع طلب بود. شما با استفاده از آینه های رو میزی قدیم همیشه از یک سبک دکوراسیون پیروی می کنید حال آنکه با استفاده از آینه های مدرن امروزی می توانید به منحصر به فرد ترین دکوراسیون ها در فضای داخلی منزل خود دست پیدا کنید.

 

 

مقالات خواندنی: 

آینه هندسی چیست؟

تولید آینه های خاص و دکوراتیو

آینه پتینه چیست؟

نصب آینه ؛ چگونه نور بیشتری را منتقل کنیم؟

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته