حمل و جابجایی گنبد شیشه ای بازار تهران با تاورکرین

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

جابجایی گنبد شیشه ای بازار تهران پس از نصب شیشه ها تزئینی و همینطور بخش آب بند این گنبد با جرثقیل تاور کرین به انجام رسید.

گنبد شیشه ای بازار تهران برای پاساژ دلگشا در ابتدای شروع بازار سنتی تهران ساخته ن نصب گردیده، رهگذران هنگام عبور از کنار این پاساژ امکان دیدن این گنبد شیشه ای که یک اثر هنری و ملی نیز محسوب میگردد را دارند.

پس از نصب شیشه های استین گلس بر روی فریم گنبد بازار و همینطور بخش آب بند و محافظ این گنبد شیشه ای اقدام به جابجایی این گنبد و قرار دادن آن بر روی محل اصلی نمودیم. گنبد شیشه ای بازار تهرات به قطر 9.20 متر و ارتفاع 2 متر میباشد.

جابجایی این سازه از حساسیت ویژه ای برخوردار بود، به دلیل وزن زیاد و حساسیتی که متریال شیشه دارد، در فیلم زیر شاهد جابجایی این گنبد بینظیر هستید.

 

 

کاژه تولید کننده شیشه های تزئینی و سقف های نورگیر دکوراتیو میباشد که پروژه های زیادی را در سطح کشور و خارج از کشور به اجرا درآورده است با کمی تامل در سایت کاژه و بررسی فیلم های کوتاهی که از پروژه ها تهیه شده در صفحه فیلم های کاژه میتوانید با مجموعه و توانایی های این شرکت بیشتر آشنا شوید و ما را نیز از رهنمود های خود بهره مند سازید.

با رفتن به صفحه جابجایی گنبد شیشه ای ماهشهر هم میتوانید فیلم حمل گنبد شیشه ای ماهشهر و قرار دادن گنبد شیشه ای بر روی بام منزل را مشاهده فرمایید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته