درب ورود ۲ لنگه دکوراسیون عاج با شیشه های تزئینی استین گلس

شیشه های استین گلس کاربرد های متعددی دارند، معماران و دکوراتور ها بر حسب نیاز و شرایط ساختمان از این شیشه های تزئینی دست ساز استفاده مینمایند.

کاژه با اجرای پروژه های بیشماری از این دست در سطح کشور از این هنر شیشه گری در بخش های مختلف ساختمان استفاده نموده است و همواره به عنوان مشاور در کنار معماران شریف این مرز و بوم نقش ایفا کرده است.

درب ورودی 2 لنگه دکوراسیون عاج

شیشه درب ورود ۲ لنگه که در تصاویر زیر ملاحظه میفرمایید به سفارش یکی از مشتریان خوش سلیقه برای درب ورودی فروشگاه و دکوراسیون عاج واقع در لاهیجان ساخته شده است. در شیشه های این درب ورودی از شیشه های شفاف استفاده شده و همینطور در بخش های تراش خورده کار هم از شیشه های شفاف بهره گرفته شده. دلیل اصلی استفاده از شیشه های شفاف دید کامل رهگزران به داخل فروشگاه است.

نسبت به کاربرد شیشه های تزئینی استین گلس میتوان از ر نگ و بافت های مختلف شیشه در ساخت آن بهره گرفت.

درب ورودی 2 لنگه دکوراسیون عاج

شیشه استین گلس ( استیند گلس ) چیست؟ و چگونه ساخته میشود؟

شیشه های استین گلس از چیدمان شیشه هایی با قطعات کوچکتر و گاها رنگی و پتینه شده و بعضی اوقات تراش  خورده که طبق یک طرحی که از پیش تائین شده برش خورده و کد گذاری میشوند و سپس در کنار یکدیگر با یک فلز مخصوص ( لدکیم ) منتاژ میگردند. این شیشه های تزئینی کاربرد های متعددی دارند که بنا به ذوق و سلیقه طراح در بخش های مختلف ساختمان بکار میرود.

در ایران از این شیشه بیشتر برای درب های ورودی لوکس و لاکچری استفاده میگردد. کاژه با در دست داشتن تیم مجرب و سابقه تولیدی بیش از ۷ سال در این زمینه تولیدات زیادی را در سطح کشور داشته است و همینطور از طرح و نقش این شیشه ها در سقف های نورگیر شیشه ای گنبدی شکل و تخت استفاده نموده است.

 

 

 

 

 

درب ورودی 2 لنگه دکوراسیون عاج

 

در زیر فیلمی از درب ورودی ۲ لنگه نصب شده در فروشگاه و دکوراسیون کاج تهیه شده که از شما دعوت میشود ملاحظه فرمایید.