ساختار دکوراتیو شیشه های تزیینی تیفانی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

یکی از انوع مرغوب و باکیفیت شیشه های تزیینی تولید شده با هدف دکوراتیو ساختمان در طرح های گوناگون و متنوع شیشه های تیفانی هستند. این نوع از شیشه های تزیینی به شکلی گسترده در صنعت ساختمان و دکوراسیون آن مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد شیشه های تزیینی در ابعاد و طرح های مختلف به صورت وسیع وجود دارد. در طراحی و معماری مدرن برای ساختمان های لوکس نیز می توان از شیشه های تیفانی با مرغوبیت بالا استفاده کرد. انواعی از شیشه های تزیینی توسط شرکت کاژه ارائه می گردد که در طرح های دلخواه مشتریان موجود بوده و به صورت مناسب با قیمت خوب عرضه می گردد.

انواع شیشه های تزیینی تیفانی

شیشه های تزئینی و دکوراتیو تیفانی دارای بافت رنگی و تراش دار هستند که می توان طرح هایی به صورت نقاشی را در آنها مشاهده کرد. از انواع شیشه های تزئینی تیفانی در بخش های مختلف ساختمان ها از جمله لابی هتل و منازل به عنوان جدا کننده قسمت های مختلف و همین طور درب لابی، درب کابینت در آشپرخانه ساختمان ها، درب های ورودی و پنجره ها و یا به عنوان یک نماد دکوراتیو در بخش های مختلف استفاده می شود. علاوه بر کاربرد شیشه های تیفانی در ساختمان ها از انواع  مناسب این محصول برای طراحی گنبدهای شیشه ای مدرن و تمامی فضاهای دکوراتیو استفاده می شود.

ساختار شیشه های تزیینی تیفانی

انواع شیشه های تزیینی تیفانی به منظور فراهم نمودن میزان نور مناسب و چشمگیر در محیط استفاده می شوند و اغلب فضایی با نور مناسب با استفاده از این شیشه های تزیینی حاصل می شود. ساختار انواع شیشه های تزیینی تیفانی به شکلی است که در سبک های معماری مدرن و معماری کلاسیک کاربرد دارد. این شیشه های تزیینی دست ساز نیز می باشند و در طرح های متنوع بنا به درخواست مشتریان ارائه می گردند. ساختار شیشه های تزیینی تیفانی رنگی است. ساختار تشکیل دهنده شیشه های تیفانی شباهت زیادی با شیشه های استین گلس دارد و تنها تفاوت آن ها استفاده از کاپر فویل برای پوشاندن لبه شیشه در شیشه های تیفانی و استفاده از قلع برای لحیم کردن آن است. در صورتی که برای لحیم کردن شیشه های استین گلس از مفتول H که به شکل سربی هستند استفاده می شود. دست ساز بودن انواع شیشه های دکوراتیو و تزئینی تیفانی را می توان از دلایل زیبایی منحصر به فرد آن دانست. طراحی انواع شیشه های تیفانی برای کاربردهای گوناگون از تنوع ساخت خوبی برخوردار است که انتخاب و سلیقه مشتریان در ساخت انواع آن تاثیر بسزایی دارد. شیشه های تیفانی در انواع بافت دار، تراش دار و رنگی برای به کار گیری در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت شیشه های تیفانی می توان به طراحی نا محدود آن برای استفاده در بخش های مختلف با سبک های متفاوت اشاره کرد.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response