سقف نورگیر مجتمع آموزشی انرژی اتمی قزوین توسط شرکت کاژه طراحی و با شیشه های استین گلس ( استیند گلس ) تولید گردید. همانطور که در تصاویر زیر ملاحظه میفرمائید در محل و بر بام این مجتمع نصب گردید.

در این سقف نورگیر مستطیل شکل و گنبدی از شیشه ای تزئینی استین گلاس استفاده شده، عبور نور از شیشه های رنگی و تلالو آن در محیط داخلی جلوه ای دکوراتیو  و خاص به فضای داخلی ساختمان میبخشد.

سقف نورگیر مجتمع آموزشی پروژه اتمی قزوین

همانطور که قبلا گفته شد شیشه های استین گلس کاربرد های دکوراتیو متنوعی دارند، در ایران از شیشه های استین گلس بیشتر برای درب های ورودی استفاده میشود ولی از آنها در بخشهای دیگر ساختمان نیز میتوان بهره برد، مخصوصا به عنوان سقف های نورگیر تزئینی و دکوراتیو.

شیشه استین گلس ( استیند گلس ) به عنوان سقف نورگیر

علاقه مندی در استفاده از شیشه های رنگی و برای سقف های نورگیر کم نیست، ولی گزینه های زیادی پیش روی ما نیست. شیشه استین گلاس با استفاده از طرح و خطوط فلزی ساخته میشوند و دارای ویژگی های منحصر به فردی در این خصوص هستند  و با اختلاف فراوان در صدر پیشنهاد ها برای سقف های نورگیر تزئینی قرار دارند و اینکه ما به دلیل خاصیت اشعه یو وی خورشید نمیتوانیم از شیشه های رنگ شده و نقاشی شده استفاده کنیم به دلیل اینکه در گذر زمان به تدریج بور شده و رنگ آن از بین میرود.

سقف نورگیر مجتمع آموزشی پروژه اتمی قزوین

سقف نورگیر مجتمع آموزشی انرژی اتمی تنها یکی از پروژه های اجرا شده این چنینی توسط مجموعه کاژه میباشد، همینجا از شما دعوت میشود با مراجعه به صفحه فیلم پروژه های کاژه از فیلم های کوتاهی که از برخی از پروژه ها تهیه شده بازدید نمایید.

در زیر فیلم کوتاهی از پروسه نصب سقف نورگیر مجتمع آموزشی انرژی اتمی تهیه شده که میتوانید به تماشا بنشینید.

 

 

سقف نورگیر مجتمع آموزشی پروژه اتمی قزوین

شرکت کاژه با داشتن کادری مجرب و هنرمندان شیشه در این خصوص توانسته پروژه های بی نظیری را در سطح کشور و خارج از کشور به اجرا درآورد، باعث افتخار ما هست که در کنار شما هموطنان گرامی باشیم.