سقف پاسیو ; طراحی و ساخت سقف پاسیو با شیشه های تزئینی استین گلس + فیلم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

سقف پاسیو با شیشه استین گلس

سقف پاسیو را به روشهای گوناگونی میتوان پوشش داد. در این پروژه شرکت کاژه با طراحی ساده و دلنشی سقف پاسیو را با شیشه های تزئینی استین گلس مزین نموده است.

پاسیو قسمتی از ساختمان های آپارتمانی میباشد که از مشاعات ساختمان است و نقش آن تامین نور و گردش هوا در داخل ساختمان است. با توجه به اینکه ساکنان طبقه اول ساختمانها علاقه بسیاری به اضافه نمودن این بخش ساختمان به فضای داخلی با حفظ نور و تهویه هوا دارند سقف شیشه ای تزئینی با شیشه استین گلاس میتواند گزینه مناسبی برای این موضوع باشد.

سقف پاسیو با شیشه استین گلس

 

سقف پاسیو با شیشه استین گلس

 

سقف نورگیر پاسیو پروژه سهیل با طرحی ساده از شیشه استین گلس ساخته شد. در این پروژه سازه مقداری فرم هرمی شکل دارد. پس از ساخت فریم با رنگ مشکی مات پوشش داده شده و در بخشی از این سازه هم دریچه ای برای تهویه هوا در نظر گرفته شده که از پایین قابل دسترسی و باز شدن است. در این منزل بازسازی شده این فضا مابین اتاق نشیمن و آشپزخانه در نظر گرفته شده که با طرحی خاص از کاشی های سنتی و جعبه های گل طبیع بر روی دیوار آن فضا بسیار دلنشین شده است. در پایین صفحه فیلمی از ساخت و نصب این پروژه تهیه گردیده که میتوانید ملاحظه فرمایید.

سقف پاسیو با شیشه استین گلس

 

سقف پاسیو با شیشه استین گلس

 

 

سقف پاسیو با شیشه استین گلس

 

سقف نورگیر و گنبدی شکل استین گلس

با یک بررسی اجمالی در پروژه های اجرا شده توسط شرکت کاژه به راحتی متوجه این موضوع میشوید که تنوع استفاده از شیشه های استین گلس در سازه های دکوراتیو بسیار میباشد. گنبد شیشه ای یکی از محبوب ترین سازه های نورگیر در نزد مشتریان کاژه میباشد. پروژه هایی چون گنبد شیشه ای لار و گنبد شیشه ای بانه ازپروژه های اجرا شده از این دست میباشند که اولی برای یک مجتمع تجاری در لارستان و دومی برای یک منزل فاخر در شهرستان بانه ساخته شده است. برای مشاهده پروژه های بیشتر میتوانید به صفحه فیلمهای کاژه مراجعه و با دقت بیشتر فرایند تولید و نصب پروژه ها را بررسی نمایید.

 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته