شیشه درب ورودی و شیشه درب های اصلی با تکنیک استین گلاس ( استیند گلس ) – چیتگر

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شیشه استین گلاس - کاژه

  ساخت شیشه های درب ورودی و شیشه درب های اصلی ساختمان پروژه خیابان امیرکبیر چیتگر

شیشه درب ورودی از ارکان اصلی یک ساختمان محسوب میگردد در واقع در نگاه اول به شما این پیغام را میدهد که قرار هست که وارد چه ساختمانی بشوید و ناخواسته شما را مورد قضاوت وا میدارد، شیشه های استین گلاس از محبوبیت بسیاری برای درب ورودی و لابی برخوردارند و چند سالی هست که وارد کننده هایی این درب ها را از کشور چین در اندازه های مشخص به ایران برای عرضه وارد کرده و در سطح کشور هم مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت کاژه بیش از 5 سال است که این محصول خاص ( شیشه درب ورودی استین گلاس ) را بومی سازی و با دستان هنرمندان ایرانی تولید و عرضه نموده است و به همین دلیل دیگر برای داشتن شیشه های درب ورودی با تکنیک شیشه های تزئینی استیند گلس محدود به اندازه های از پیش تعیین شده و همینطور یک سری طرح های مشخص نیستیم و این شرکت با افتخار شیشه های درب ورودی منازلی لوکس در اندازه  و طرح های مختلف تولید نموده است.

شیشه درب ورودی - پروژه امیرکبیر - چیتگر
شیشه درب ورودی – پروژه امیرکبیر – چیتگر
شیشه درب ورودی - پروژه امیرکبیر - چیتگر
شیشه درب ورودی – پروژه امیرکبیر – چیتگر

 

یکی از پروژه های انجام شده تولید شیشه درب ورودی منزلی خاص با معماری کلاسیک در خیابان امیرکبیر چیتگر است که در زیر شاهد چنیدن عکس ار این شیشه ها میباشید.

همانطور که در شیشه این درب مشخص هست از طرح های از پیش تعیین شده استفاده نکرده ایم و با الهام از نقوش هخامنشی این شیشه ها طراحی و تولید نموده ایم.

 

شیشه درب ورودی - پروژه امیرکبیر - چیتگر
شیشه درب ورودی – پروژه امیرکبیر – چیتگر

 

شیشه درب ورودی استین گلاس ( استیند گلس )

درب های ورودی از اهمیت خاصی برخوردارند و انتظار میرود برای ساختمانی با نمای زیبا و خاص درب ورودی شایسته ای تعبیه شود، شیشه های استین گلاس انتخابی هوشمندانه و شایسته برای این موضوع میباشند و از شما دعوت میشود برای دیدن شیشه درب های ورودی پر کاربرد که در طی این سالها توسط شرکت کاژه تولید شده از صفحه شیشه درب لابی دیدن فرمایید انتخابی آزاد از طرحی که در سلیقه خودتان هست از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

 

شیشه درب ورودی - پروژه امیرکبیر - چیتگر
شیشه درب ورودی – پروژه امیرکبیر – چیتگر

فیلم مختصری از نصب و جایگذاری شیشه های تزئینی ویلای چیتگر برای آشنایی بیشتر با موضوع در زیر آمده است و همینطور برای بررسی پروژه های بیشتر این مجموعه میتوانید از صفحه دیدن فیلم های پروژه های کاژه بازدید نمایید

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response