شیشه های تزئینی استیند گلس چه کاربردی دارد؟

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

سایر کاربردهای شیشه های تزئینی استیندگلس

شیشه های تزئینی استیند گلس

شیشه های تزئینی استیند گلس یکی از پرکاربردترین شیشه ها در طراحی داخلی می باشد که با نام شیشه های دکوری یا دکوراتیو در دکوراسیون داخلی نیز شناخته می شود. از آنجایی که این نوع شیشه از تنوع زیادی در رنگ و امکان استفاده در فضاهای متفاوت برخوردار است، همواره مورد استقبال مردم و همچنین طراحان داخلی و معماران قرار می گیرد.

شیشه های تزئینی استیند گلس تقریبا در طراحی فضای داخلی اکثر کاربری ها همچون مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری، فرهنگی و … کاربرد دارند.

شیشه های تزئینی استیندگلس
شیشه های تزئینی استیندگلس

شیشه های تزئینی استیندگلس، بعد از شیشه های معمولی و ساده پرکاربردترین نوع شیشه دکوراتیو در طراحی فضاهای داخلی می باشند. علت استقبال از این نوع شیشه ها انعطاف پذیری و نقش پذیری در طراحی، نقش و رنگ است. از آنجایی که این نوع شیشه قابلیت طراحی و اجرا با هر نوع نقش و طرحی را دارد لذا در سالیان اخیر بسیار محبوب و معروف شده است.

شیشه های تزئینی استیندگلس
شیشه های تزئینی استیندگلس

کاربردهای عمومی شیشه های تزئینی استیندگلس

یکی از پر کاربردترین نوع استفاده از شیشه های تزئینی استیندگلس می توان به چیدمان برند سازمان ها، کارخانه ها و نهادهای دولتی و خصوصی بر روی شیشه اشاره کرد که آن را در محل های مختلف نصب می نمایند. در طراحی دکوراسیون داخلی شیشه های تزئینی استیندگلس را در فضاهایی همچون آشپزخانه، حمام، نشیمن، اتاق خواب و نیز می توان مورد استفاده قرار داد. همچنین بسیاری از فروشگاه ها و مراکز خرید لوکس برای نشان دادن برند خود از شیشه های تزئینی استیندگلس استفاده می کنند.

کاربردهای عمومی شیشه های تزئینی استیندگلس
کاربردهای عمومی شیشه های تزئینی استیندگلس

شیشه های تزئینی استیندگلس سندبلاست

نوع سوم از شیشه های تزئینی استیندگلس در دکوراسیون داخلی شیشه های استیندگلس سندبلاست شده می باشند. فرایند تولید شیشه های سندبلاست نسبت به دیگر شیشه ها مقداری تفاوت دارد. استخراج این نوع شیشه از پاشیدن پرفشار نوع خاصی از ماسه به وسیله دستگاه های سند بلاست ایجاد می شود. به این ترتیب هنگام پاشیدن ماسه می توان طرح های مختلفی را روی شیشه ایجاد کرد. مشتری خاص شیشه های تزئینی استیندگلس سندبلاست به علت نوع خاص آن که به صورت شیشه های مات تولید می شود بیشتر نهادها، ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی می باشند.

این نوع شیشه از لحاظ طرح پذیری تنوع بی نظیری به شیشه های تزئینی استیندگلس می دهند. از دیگر کاربردهای شیشه های تزئینی استیندگلس در پارتیشن بندی و جداسازی فضاهای اداری مانند اتاق های جلسات، فضاهای بین کارمندان می باشد که معمولا با طرح و لوگوی خاص آن ارگان طراحی و اجرا می شود. همچنین به علت مات بودن شیشه های سند بلاست استیندگلس از آن در شیشه درب سرویس های بهداشتی و حمام ها نیز استفاده می کنند.

کاربردهای عمومی شیشه های تزئینی استیندگلس
کاربردهای عمومی شیشه های تزئینی استیندگلس

سایر کاربردهای شیشه های تزئینی استیند گلس

از شیشه های تزئینی استیندگلس به صورت یک تکه، می توان به عنوان پرده پروژکتور نیز استفاده نمود. زیرا به علت مات بودن آن دیگر نیاز به پرده مجزا نیست. همچنین به علت مات بودن این نوع شیشه این امکان وجود دارد، تصویر از پشت شیشه ارسال شود و از جلوی آن مشاهده شود.

کابردهای متفاوت شیشه های استیندگلس سندبلاست شده، موجب علاقه مندی و افزایش استفاده از این محصول در سازه های داخلی و خارجی و دیوارهای شیشه ای ساختمان ها شده است.

سایر کاربردهای شیشه های تزئینی استیندگلس
سایر کاربردهای شیشه های تزئینی استیندگلس

 

 

شیشه های تزئینی استیندگلس مناسب نورگیر نشیمن

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته