نصب آینه ; فیلم آموزش نحوه چسباندن آینه روی دیوار ( بعلاوه نکاتی ظریف از اجرا )

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

برای نصب آینه روی دیوار روشهای گوناگونی وجود دارد. در فیلم زیر نحوه چسباندن یک آینه روی دیوار را ملاحظه میکنید.

این روش برای نصب آینه های جورچین هم کاربرد دارد ولی در نصب آینه های لوزی یا مربع مستطیل ( جورچین ) تعداد بیشتری آینه بر طبق یک نقشه کنار هم قرار میگیرند. همین روش را میتوان در نصب دیگر آینه ها استفاده کرد. در صفحه صفر تا صد نصب آینه دکوراتیو هم میتوانید مطالب مفیدی در مورد نصب آینه مطالعه فرمایید.

در آینه های جورچین هم همانطور که  این فیلم مشاهده میکنید ابتدا از پایین کار را تراز میکنیم و بعد طبق نقشه از یک گوشه اولین آینه زا میچسبانیم و بعد از مطمئن شئن از آینه اول به سرتغ اینه های بعدی در کنار هم میرویم و به همین ترتیب ادامه میدهیم تا تمام آینه ها طبق نقشه کامل شوند.

شرکت کاژه با در دست داشتن تیم نصب مجرب آماده همکاری با شما عزیزان در نصب پروژه های حساس آین های دکوراتیو میباشد، لطفا با مشاورین و کارشناسان مجرب شرکت کاژه در مورد طراحی آینه و نصب آینه های دکوراتیو خود مشورت فرمایید

 

در تصویر درج شده زیر همکار ما نیز برای نصب آینه بر روی دیوار به روشی که در فیلم بالا نمایش داده شده استفاده کرده است. برای نصب آینه دکوراتیو از روشهای مختلفی میتوانید استفاده کنید که با جستجو در سایت کاژه میتوانید از این اطلاعات بهرمند شوید.

 

نصب آینه روی دیوار

کاژه تولید آینه دکوراتیو با تکنیکهای مختلف را در دستور کار خود دارد. آینه های پنجره ای هم ترکیبی از آینه و فلز میباشد این آینه در یک قاب شکیل قرار گرفته که این روزها بسایر مورد توجه مشتریان کاژه قرار گرفته است که در ابعاد و طرح های گوناگون قابل ساخت است. در زیر یک نمونه از آینه که به سفارش یکی از مشتران ساخته شده است را میبینید. برای دیدن فیلم آینه پنجره ای هم با کلیک بر روی عکس زیر آن را مشاهده فرمایید.

آینه دکوراتیو پنجره ای

سفارش آینه لوزی و پازلی

برای سفارش آینه لوزی و نصب آن روی دیوار باید ملاحظاتی را در نظر بگیرید. بهتر است که آینه های جورچین را حتما نصاب با تجربه آینه نصب کند. شاید در ابتدا شما فکر کنید که آینه ها را در یک ابعاد مشخص سفارش میدهید و سپس با چسب آنها را در کنار هم به روی دیوار میچسبانید. موضوع به این سادگی نیست آینه های پازلی و مخصوصا آینه های لوزی بهتر است که از یک جام برش داده شوند که بهتر در کنار هم قرار گیرند. برای سفارش آینه لوزی پازلی با شماره تلفن های پایین صفحه تماس بگیرید و یا از صفحه آینه لوزی دیدن فرمایید.

آینه لوزی - کاژه

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response