نورگیر شیشه ای هتل سیمرغ تهران یکی از پروژه هایی میباشد که به درخواست مهندس روشنفر طراحی، ساخته و در محل نصب گردید.

شیشه های استین گلس برای فضاهای لوکس و فاخر گزینه بسیار مناسبی هستند. برای سوئیت وی آی پی هتل سیمرغ تهران دو نورگیر سقفی و یک پنجره دایره ای شکل استین گلس کار شده است که در تصاویر زیر مراحل نصب آن را مشاهده میفرمایید.

 

نورگیر شیشه ای هتل سیمرغ

نورگیر استین گلس سوئیت وی آی پی هتل سیمرغ تهران

همانطور که گفته شد ۲ نورگیر شیشه ای برای این سوئیت طراحی و ساخته شد که یکی با تکنیک استین گلس و دیگری با نقاشی روی شیشه ( ویترای ). هردو نورگیر با یک طرح ولی با ۲ تکنیک متفاوت.

این نورگیر شامل ۴ وجه عمود بر کف میباشد که در سقف با تاقهای گچی به هم متصل میگردند، همانطور  که ملاحظه میفرمایید در طراحی آن از نقوش و گلهای ایرانی استفاده شده. از شیشه های دکوراتیو استین گلس در بخشهای مختلفی از ساختمان میتوان استفاده کرد. از پر کاربرد ترین موارد استفاده از شیشه استین گلس در ایران درب ورودی و لابی ساختمانها میباشد که در این بخش هم شرکت کاژه توانسته پروژه های بسیاری را در سطح کشور اجرا نماید. نورگیر شیشه ای هتل سیمرغ یک نمونه مناسب و فاخر برای استفاده شیشه های تزئینی استین گلس در معماری هتل ها میباشد.

 

نورگیر شیشه ای هتل سیمرغ

 

 

نورگیر هتل سیمرغ

 

شیشه استین گلس چگونگی ساخت و کاربردهای آن در ساختمان

شیشه استین گلس ترکیبی از فلز ( لدکیم ) و شیشه های طرح در کوچکتر در کنار هم همچون یک فرش بافته ( منتاژ ) میگردند. شیشه استین گلس کاربردهای هنری و ساختمانی بسیاری دارد.

از درب ورودی ساختمان تا بک لایت های داخلی و پارتیشن های تزئینی ساخته شده با این تکنیک تا سقف های نورگیر شیشه ای و گنبد های شیشه ای با این تکنیک همگی زیبایی منحصر به فردی را به محیط القا میکنند. پروژه های زیادی با تکنیک شیشه های استین گس توسط تیم ساخت شیشه های تزئینی کاژه به اجرا درآمده که شما میتوانید از صفحه فیلم های پروژه با دقت بیشتری به بررسی آنها بپردازید.

 

نورگیر شیشه ای هتل سیمرغ