کارگاه شیشه کاژه

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

استفاده از شیشه های تزئینی و دکوراتیو یک راهکار هوشمندانه و فوق العاده در دکوراسیون و معماری میباشد. نحوه استفاده و قرار گرفتن شیشه های دکوراتیو و تزئینی در جای مناسب جلوه ویژه و منظری زیبا به فضا میبخشد، در این بین شیشه های تزئینی استین گلاس ( استیند گلس ) و تیفانی جایگاه ویژه و لوکسی در دکوراسیون و معماری دارد. در معرفی این تکنیک بینظیر در صنعت شیشه شرکت کاژه نقش غیر قابل انکاری ایفا کرده است.

کاژه با اجرای پروژه های فراوانی در سطح کشور و خارج از کشور در زمینه تولید شیشه های استین گلاس و همینطور طراحی و اجرای سقف های نورگیر تزئینی و گنبد های شیشه ای دکوراتیو صاحب تجربه ای منحصر به فرد در این زمینه میباشد. در زیر نگاهی اجمالی به کارگاه شیشه کاژه که در حال ساخت گنبد شیشه ای بازار تهران میباشد می اندازیم.

 

 

در ضمن برای آشنایی بیشتر با فعایت های کاژه از برخی از پروژه های اجرا شده فیلم های کوتاهی تهیه شده است که همینجا از شما دعوت میشود از صفحه فیلم های کاژه بازدید فرمایید و ما را از نظرات خود بهره مند سازید، به یاد داشته باشید تیم کارشناسی کاژه برای بررسی تخصصی پروژه ها و مشاوره رایگان کنرا شما خواهد بود.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response