گنبد شیشه ای جویبار ( طرح کلاسیک شیشه های تزئینی استین گلس ) + فیلم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای جویبار

گنبد شیشه ای جویبار به قطر 3.05 متر و ارتفاع یک متر در کارگاه کاژه ساخته و در محل نصب گردید.

به در خواست کارفرما و به دلیل قرار گرفتن لوستر در مرکز این سقف نورگیر تمام یالهای این گنبد شیشه ای در بالا و مرکز کنبد به یکدیگر رسیده و یک نقطه کور 45 سانتی ایجاد نموده است.

در مرکز سازه فلزی قلابی با توانایی تحمل وزن یک لوستر سنگین تعبیه شده. عزیزانی که گنبد های شیشه ای تولیدی کاژه را دنبال میکنند  در بیشتر پروژه ها مشاهده کرده اند که  سقف های نورگیر و گنبدی شکل استین گلس در بالای سازه یک دایره کوچک از شیشه های تزئینی هم داریم مثل گنبد شیشه ای سلفچگان و یا گنبد شیشه ای نیاوران  که در گنبد شیشه ای جویبار این بخش حذف گردیده.

 

 

گنبد شیشه ای جویبار

 

گنبد شیشه ای جویبار دارای 12 بخش میباشد که هنگام نصب برای حمل سازه با جرثقیل  به بالای ساختمان به صورت متقارن برخی از شیشه ها را نصب شده و باقی شیشه ها را پس از اتصال فریم به قسمت اصلی جایگذاری نمودیم.

پس از نصب کامل شیشه ای تزئینی پوشش آب بند که در این پروژه از پلیمیر نشکن و نسوز و شفاف استفاده شده با اختلاف سطحی اندک نصب میگردد. با نصب این پوشش، سازه آب بند شده و به مقدار زیادی عایق صوتی هم میگردد.

 

گنبد شیشه ای جویبار

 

گنبد شیشه ای جویبار

گنبد شیشه ای استین گلس سقف نورگیر متفاوت و یک سازه هنری و چشم نواز

شیشه های استین گلس برای ساخت سازه های دکوراتیو که قابلیت عبور نور را داشته باشند بسیار گزینه مناسب و خاص بشمار میروند. در این میان استفاده از این شیشه ها در سقف های نورگیر بسیار خلاقانه میباشد. در ایران مردم به سازه های گنبدی شکل بسیار علاقه مند هستند شاید به همین دلیل هست که در معماری این کشور از گذشته تا به امروز بسیار از طاقهای گنبدی شکل استفاده شده است. شرکت کاژه هم با در دست داشتن تیم مجرب پروژه های خاص و بسیاری تحت عنوان “گنبد شیشه ای استین گلس”  را در سطح کشور و خارج از کشور به این شکل اجرا نموده است. برای آشنایی بیشتر با کاربردهای این شیشه دکوراتیو میتوانید به صفحه شیشه استین گلاس در همین سایت مراجعه فرمائید.

همینجا از شما دعوت میشود برای بازدید و تماشای برخی از پروژه های انجام شده شرکت به صفحه فیلم های پروژه کاژه مراجعه فرمایید و ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.

 

گنبد شیشه ای جویبار

 

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته