گنبد شیشه ای سلفچگان با شیشه های تزئینی استین گلس – قطر 2.5 متر و ارتفاع 85 سانت

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای سلفچگان با شیشه های تزئینی و رنگی استین گلس ساخته شده است.

این گنبد شیشه ای با الهام از طرح گنبد شیشه ای مجلس قطر طراحی گردید و سپس به درخواست کارفرما تغییراتی در رنگ و طرح ایجاد شد. طبق روال ساخت سازه های نورگیر شرکت کاژه بعد از طراحی ابتدا فریم فلزی ساخته میشود.

طی مدت کوتاهی شیشه های تزئینی این سقف نورگیر در کارگاه کاژه ساخته میشود و پس از گرفتن تست نصب در کارگاه شیشه ها و فریم فلزی به محل پروژه انتقال داده میشود.

در یک فرصت مناسب آب و هوایی اقدام به نصب گنبد شیشه ای خواهد شد، گنبد شیشه ای سلفچگان در یکی از رو ستاهای اطراف قم و بر بالای سقف یک منزل ویلایی نصب گردید.

گنبد شیشه ای سلفچگان

 

گنبد شیشه ای سلفچگان

 

گنبد شیشه ای سلفچگان

 

گنبد شیشه ای سلفچگان

 

گنبد شیشه ای سلفچگان

 

 

 

ابعاد و اندازه گنبد شیشه ای سلفچگان

قطر گنبد: 2.5 متر

ارتفاع : 85 سانت

تعداد یالها : 10 عدد

در ساخت گنبد شیشه ای سلفچگان از شیشه های اسید شور رنگی و سند بلاست استفاده شده، شیشه های رنگی استفاده شده در این سقف نورگیر تزئینی شامل رنگ زرد، آبی فیروزه ای کمی سبز و مقداری قرمز میباشد. گنبد شیشه ای سلفچگان 2 پوسته اجرا شده که لایه زیرین شامل شیشه های تزئینی استین گلس است و لایه بالایی و آب بند این سازه با پلیمر نشکن و نسوز 4 میل پوشش دادخ شده است.

گنبد شیشه ای سلفچگان

 

شرکت کاژه با برخورداری از تیم مجرب طراحی و ساخت توانسته پروژه های بینظیری را در سطح کشور و خارج از کشور به اجرا درآورد که در اینجا از شما دعوت میشود با مراجعه به صفحه ویدئو های کاژه از پروژه از روند ساخت پروژه های بیشتری مطلع گردید.

گنبد شیشه ای سلفچگان

طراحی ، تولید و مرمت شیشه استین گلاس

کاژه با دارا بودن یک کارگاه تخصصی و مجزا در امر شیشه های تزئینی در حال طراحی، تولید و مرمت انواع شیشه استین گلاس در سطح گسترده میباشد. هم اکنون تولیدات این مجموعه به تمام نقاط کشور و خارج از کشور ارسال میگردد، این تولیدات شامل شیشه درب ورودی ، پارتیشن شیشه ای و شیشه های دکوراتیو تخصصی و سفارشی میباشد. برای اطلاع از تولیدات این مجموعه میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته