گنبد شیشه ای مجلس قطر ; ساخت و تست نصب گنبد شیشه ای قطر در کارگاه کاژه + فیلم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای مجلس قطر به سفارش یکی از تجار ایرانی و نشستی با کارفرمای محترم کشور قطر در دستور کار قرار گرفت، طبق روال معمول کارگاه کاژه همانند باقی پروژه های انجام شده داخل کشور ابتدا فریم فلزی گنبد ساخته شد و همان مبنای کار قرار گرفت.

قطر این گنبد شیشه ای 4 متر و ارتفاع آن 1.5 متر میباشد، همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید از یک طرح کلاسیک با شیشه های استین گلس ( استین گلاس ) استفاده شده، کاژه با داشتن کارگاهی مجهز و نیرو های زبده و آموزش دیده برای تولید نورگیرهایی در این سبک خط تولیدی با کمترین نقص ایجاد نموده است.

 

گنبد شیشه ای مجلس قطر

 

گنبد شیشه ای مجلس قطر

گنبد شیشه ای مجلس قطر    گنبد شیشه ای مجلس قطر

در پروژه گنبد شیشه ای مجلس قطر میبایست قبل از ارسال محصول به کشور همسایه در کارگاه تست نصب میگرفتیم و پروژه را در کارگاه تحویل نمایده کشور قطر میدادیم که این امر با موفقیت صورت گرفت. در پروژه های داخلی معمولا پروسه نصب و تحویل پروژه در چند روز و یا چند ساعت در مکان پروژه صورت میگیرد. لطفا برای بازدید از پروژه های بیشتر به صفحه فیلم های پروژه مراجعه فرمایید در انجا فیلم های کوتاهی برای آشنایی بیشتر شما ما مجموعه فراهم گشته است.

گنبد شیشه ای مجلس قطر

گنبد شیشه ای استین گلس ( استیند گلس )

شیشه های استین گلس انتخابی مناسب و هوشمندانه برای دکوراتور ها و معماران میباشند، این شیشه ها کاربرد های فراوانی در دکوراسیون و معماری دارند مخصوصا در بخش سقف های نورگیر مسطح و گنبدی شکل و یا هرمی گزینه ای بی رقیب هستند، شرکت کاژه با تولید و اجرای گنبد های شیشه ای و سقف های نورگیر استین گلاس بسیاری در سطح کشور از تجربه بی رقیبی در این حوزه برخوردار است که در آن میتوان از پروژه های گنبد شیشه ای بازار تهران و گنبد شیشه ای هتل دلفین چابهار و یا گنبد شیشه مسجد جابری بندر عباس  به عنوان نمونه هایی از این مجموعه نام برد.

 

گنبد شیشه ای مجلس قطر

بسته بندی گنبد شیشه ای مجلس قطر

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته