گنبد فرفورژه دماوند ; سازه فلزی و دکوراتیو با پوشش آب بند پلی کربنات + فیلم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد فرفورژه دماوند - کاژه

گنبد فرفورژه دماوند به قطر 2 متر و در ارتفاع 75 سانت ساخته شده است. این گنبد از 8 لته برخوردار است که با خطوط فلزی ( فرفورژه ) طرحی دکوراتیو در آن ایجاد شده است.

به دلیل تجربه طراحی و ساخت گنبد های دکوراتیو فلزی و شیشه ای شرکت کاژه، همواره این شرکت با درخواست های متنوعی برای سازه های دکوراتیو نورگیر مواجه میشود. پروژه های گنبد شیشه ای و گنبد استین گلس زیادی در رزومه این سازمان میباشد. که با مراجعه به بخش فیلم کاژه میتوانید مورد بررسی قرار دهید.

هنگام بازسازی ساختمان فراهم کردن نور بیشتر در ساختمان یکی از چالش های اصلی به حساب می آید. با توجه اینکه در دکوراسیون و معماری ایرانی گنبدها از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند همواره این گزینه در ذهن معماران و دکوراتور ها جایگاه ویژه ای دارد.

گنبد فرفورژه دماوند

 

گنبد فرفورژه دماوند

گنبد استین گلس یک گزینه منحصر به فردی برای داشتن یک نورگیر در منزل و یا محیط کار میباشد. اما به نظر میرسد با گران قیمت بودن چنین سازه ای معماران و سازنگان به دنبال گزینه های جایگزین با قیمت مناسبتری برای نورگیر خود هستند. گنبد فرفورژه میتواند یک گزینه مناسبی برای نورگیر کروی شکل باشد. این نورگیر ضمن تعمین نور برای محیط از ویژگیهای دکوراتیو نیز بهره مند است.

گنبد فرفورژه دماوند

 

گنبد فرفورژه دماوند یک سقف نورگیر با پوشش پلیمر برای آب بند نمودن سازه میباشد که به خوبی در مرکز منزلی مسکونی در دماوند نصب گردید. در زیر فیلم کوتاهی از نصب این پروژه تهیه شده که میتوانید ملاحظه کنید.

گنبد فرفورژه دماوند

پروژه گنبد فرفورژه تجریش هم نمونه ای دیگر از سازه های دکوراتیو این چنینی میباشد. البته در گنبد فرفورژه تجریش مقطع کار مستطیل است که با یک ارتفاع قابل توجه یالهای گنبد در مرکز با خطوط فلزی دکوراتیو به هم رسانده شده است.

برای سفارش و دریافت مشاوره از کاژه با تلفنهای موجود در سایت تماس حاصل فرمائید.

 

گنبد فرفورژه دماوند - کاژه

 

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته