گنبد پلی کربنات دماوند ; سازه فلزی با پوشش پلی کربنات آبی رنگ

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد پلی کربنات دماوند - کاژه

گنبد پلی کربنات دماوند به قطر 3.5 متر و ارتفاع 1.2 متر با سازه فلزی و پوشش پلی کربنات رنگی ( آبی ) ساخته شده است. این سازه نقش نورگیر را در این ساختمان ایفا میکند. برای بخش نورگیر از سازه های متنوعی میتوان استفاده نمود که محبوب ترین این سازه ها انواع گنبدها میباشند.

کاژه  سالهاست که در بخش ساخت نورگیر های کروی شکل فعالیت مستمر دارد. گنبد شیشه ای ، گنبد استین گلس ، گنبد فرفورژه و گنبد پلی کربنات هر کدام از این سازه ها در بین سازندگان و معماران جایگاه خود را دارند. بسته به مقدار بودجه و هزینه ساخت و ساز و یا بازسازی ساختمان میتوان از آن بهره جست. در ساختمانهایی که دکوراسیون داخلی و معماری حرف اول را میزند شاید گنبد استین گلس یک گزینه منحصر به فردی باشد. و همینطور با همین دیدگاه و با بوجه ای کمتر میتوان از گنبد فرفورژه به عنوان یک سازه دکوراتیو هم استفاده کرد. پروژه گنبد فرفورژه دماوند و گنبد فرفورژه تجریش نمونه های اجرا شده از این سازه میباشند.

گنبد پلی کربنات دماوند

 

گنبد پلی کربنات دماوند

مشاوره قبل از اجرا

شما میتوانید با ارسال تصاویر و یا فیلمی از پروژه خود به کارشناسان شرکت کاژه سازه ای کروی با بودجه ای مناسب برای ساختمان خود تهیه بفرمایید. ضمنا با بررسی فیلمهای پروژه کاژه در انتخاب خود ایده پردازی بیشتری به خرج دهید.

 

گنبد پلی کربنات دماوند

 

 

گنبد پلی کربنات دماوند

ساخت گنبد نورگیر با پوشش انواع پلی کربنات

این موضوع قابل ذکر است که پوشش پلی کربنات دارای تنوع زیادی میباشد. و همینطور به لحاظ کیفیت هم از درجات متفاوتی بر خوردار هستند و طبیعتا این موضوع در قیمت بسیار اثر گذار است.

پلی کربنات در چند نوع 2جداره، زنبوری و توپر و … تولید و استفاده میشوند. و هر کدام میتوانند ضخامت متفاوتی داشته باشند، پلی کربنات های دو جداره معمولا از از زخامت 4 میلیمتر تا 10 میلیمتر در ایران مورد استفاده قرار میگیرند. پلی کربنات توپر از ضخامت یک میلیمتر تا ضخامتهای بالا بر حسب سفارش موجود میباشد، که در رنگ بندی هم از تنوع برخوردار هستند. با این توضیح کوتاه میتوان دریافت که با چه تنوعی میتوان یک پروژه نورگیر را اجرا نمود.

همانطور که ملاحظه میفرمائید در پروژه گنبد پلی کربنات دماوند از پلی کربنات توپر آبی رنگ برای پوشش آب بند استفاده گردیده.

 

گنبد پلی کربنات دماوند - کاژه

 

 

 

 

5/5 - (3 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته