یکی از مهم ترین کاربرد های شیشه های تزیینی طرح دار گران قیمت که به صورت دست ساز ساخته می شوند، برای تزیین درب لابی ساختمان های لوکس و مجلل می باشد.

جلوه ای که به وسیله طرح های مختلف بر روی شیشه های تزیینی ایجاد می شود در نهایت زیبایی خارق العاده ای را برای انواع درب به ارمغان می آورد و از آنجایی که درب لابی بارزترین قسمت در هر محیطی است که در آن استفاده شده زیبایی آن می تواند تاثیری چشمگیر در فضا داشته باشد.

شیشه های تزیینی طرح دار برای درب لابی

شیشه های تزیینی طرح دار برای درب لابی

انواع شیشه های تزیینی طرح دار

نمونه زیبا و کارآمد از انواع شیشه های تزیینی طرح دار شیشه استین گلس با طرح های متنوع می باشد که با سبک های مختلفی ساخته می شود.

برخی از انواع شیشه های طرح دار به صورت طرح های مات بر سطح براق شیشه اجرا می شوند و برای سبک های مدرن چیدمان داخلی و بکارگیری درب لابی نمونه مناسبی هستند.

مهم ترین نکته ای که برای ساخت شیشه های تزیینی طرح دار برای درب لابی باید مورد توجه قرار گیرد دقت درساخت و تمیزی کار می باشد. با توجه به این که درب لابی از مهم ترین قسمت های ساختمان های لوکس به شمار می رود نوع برش شیشه و نصب شیشه تزیینی طرح دار بر روی آن نیازمند صرف زمان زیادی می باشد.

شیشه های تزیینی طرح دار برای درب لابی

شیشه های تزیینی طرح دار برای درب لابی

تنوع طرح و رنگ شیشه های تزیینی

شیشه های تزیینی طرح دار دارای تنوع در طرح و رنگ می باشند و انتخاب نوع طراحی و رنگ شیشه تزیینی بهتر است با توجه به طراحی داخلی ساختمان و جنس درب لابی انتخاب شود.

هماهنگی سبک به کار گرفته شده برای طراحی ساختمان لوکس با شیشه تزیینی طرح دار برای تزیین درب لابی در ایجاد فضایی مدرن و شیک موثر می باشد. قیمت انواع شیشه تزیینی طرح دار با توجه به نوع طراحی، ابعاد شیشه و جنس آن و متریال مورد استفاده برای ساخت آن متفاوت می باشد. برای ساخت شیشه تزیینی طرح دار از شیشه نشکن که از دوام ساخت بالایی برخوردار است استفاده می شود.

انواع شیشه های تزیینی که به صوت دست ساز ساخته می شوند به دلیل این که جز آثار هنری محسوب می شوند ممکن است دارای قیمتی بالاتر باشند و در رنگ های متنوعی عرضه می گردند.

ابعاد و طراحی خاص برای شیشه های تزینی به گونه ای است که آنها را مناسب برای کاربرد با انواع درب لابی در ساختمان های مختلف می سازد.