۷ فعالیت سرگرم کننده در فضای استخر پوشیده شده

(پوشش استخری پلی کربنات)

با پوشش استخری واضح است که همه دلایل نصب یک پوشش برای استخر را می دانند.

پوشش استخری پلی کربنات

پوشش استخری پلی کربنات

مزایای آن شامل:

  1. ساعات طولانی شنا در تابستان و زمستان
  2. کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری مانند مواد شیمیایی، مصرف انرژی و پر کردن آب استخر
  3. حفظ حریم خصوصی و امنیت
  4. و …

استخر شنا یک مرکز تفریحی مهم با مزایایی فراوان است. به غیر از لذت از وقت گذراندن با خانواده و دوستان، ارزش مادی نیز به ملک خود اضافه می کنید. اما آیا تا به حال به میزبانی یک فعالیت سرگرم کننده در یک استخر شنای سرپوشیده فکر کرده اید؟

آیا فعالیت های مناسب برای میزبانی در استخر شنای سرپوشیده خود را می دانید؟

در صورتی که نمی دانید، ما ۷ فعالیت سرگرم کننده که می توانید در این فضا با آنها میزبانی کنید را، با شما به اشتراک می گذاریم. فعالیت های میزبانی در استخر سرپوشیده شما می توانید فعالیت های زیر را برای استخر شنا در نظر بگیرید:

پوشش استخری پلی کربنات

پوشش استخری پلی کربنات

۱٫ شنا در استخر سرپوشیده

می دانم که شما انتظار این را داشتید که این گزینه، شماره یک در فهرست فعالیت های سرگرم کننده شما باشد. خوب، شنا یکی از دلایل اصلی ساخت استخر شنا است. مهمتر از این، دلیل داشتن استخر سرپوشیده هم همین است. ما دوست داریم بتوانیم در تابستان و زمستان شنا کنیم. یک پوشش استخری پلی کربنات، به شما امکان می دهد که هر زمان که بخواهید شنا کنید. نصب یک پوشش برای استخر مزایای دیگری هم دارد:

  1. در طول تابستان – از اشعه مضر UV محافظت می کند
  2. زمستان – آن را از سرد شدن بیش از حد و برف محافظت می کند
  3. شب هنگام – شما می توانید چراغ LED برای استخر نصب کنید.
پوشش استخری پلی کربنات

پوشش استخری پلی کربنات

به طور خلاصه، با پوشش استخری شما هیچ دلیلی برای شنا نکردن ندارید، به ویژه اگر این فعالیت مورد علاقه شما باشد. صرفه جویی در پول و زمان. این بدین معنی است که، ۱۰۰٪ تعمیر و نگهداری رایگان نیست، بنابراین شما مجبور به اتلاف وقت برای از بین بردن گرد و غبار، حشرات و چمن از آب استخر خود هستید.

۲٫ فعالیت های ورزشی

شنا یک ورزش محبوب در المپیک است که شامل سبک های مختلف مانند شیرجه، پروانه، کرال و غیره است. شما می توانید از این ورزش آبی بدون نگرانی در مورد آب و هوا لذت ببرید. می توانید تصمیم بگیرید که این ورزش را در زمستان یا تابستان انجام دهید. در حقیقت، اگر شما پوشش استخری پلی کربنات کشویی انتخاب کنید، بهتر نیز است. به این دلیل که شما می توانید محیط فضای باز و یا محیط داخلی را در هر زمانی داشته باشید. با استفاده از این ورزش آبی، شما حتی می توانید مقدار معقولی درآمد کسب کنید. به یاد داشته باشید که تمام مدارس دارای استخر شنا نیستند.

پوشش استخری پلی کربنات

پوشش استخری پلی کربنات

۳٫ بازی کردن در استخر شنا

در طول تعطیلات کجا بروید؟ آیا می دانید که بازی های زیادی را می توان در استخر شنای سر پوشیده انجام داد؟ شما می توانید بازی های زیر را در استخر امتحان کنید: مسابقه پری های دریایی، کوسه بازی، فوتبال، واترپلو و … البته بازی های دیگر نیز وجود دارد. بازی در استخر بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده است. تمام چیزی که نیاز دارید همبازی خوب است. بازی های زیادی نیز مخصوص کودکان در استخر وجود دارد. شما می توانید در زمستان بدون نگرانی از سرمای هوا به کودکان خود اجازه بازی در استخر را بدهید.

۴٫ تمرین و نرمش در استخر

با نصب یک پوشش استخری شما می توانید از انجام تمرینات روزانه خود در محیط باز و بسته استخر لذت ببرید. ورزش های آبی در درمان بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های مفصلی، پارکینسون و غیره نقش مهمی ایفا می کنند. همچنین ورزشکاران حرفه ای تمایل دارند حرکات حرفه ای خود را در استخر انجام دهند.

۵٫ مهمانی در استخر سرپوشیده

شما می توانید از معاشرت با دوستان و فامیل در فضای استخر سرپوشیده لذت ببرید.

۶٫ استراحت در فضای استخر

بعد از یک روز کاری طولانی و خستگی زیاد بهترین چیز استراحت در استخر آب گرم است بدون اینکه نگران دمای هوا باشید. با نصب لامپ های LED در پوشش استخری خود، حتی در شب نیز میتوانید از شنا و استراحت در استخر خود ‌لذت‌ ببرید.

۷٫ صرف غذا در فضای استخر سرپوشیده

صرف غذا در کنار استخر می تواند بسیار دل انگیز باشد به خصوص زمانی که با استفاده از پوشش استخری لازم نیست نگران وزش شدید باد و یا اشعه مضر آفتاب باشید. شما همچنین می توانید با انتخاب پوشش استخری پلی کربنات رنگی، محیطی خصوصی تر برای خود ایجاد کنید.

پوشش استخری پلی کربنات

پوشش استخری پلی کربنات

مقالات خواندنی: 

پوشش استخر متحرک پلی کربنات

پوشش استخر ثابت و متحرک با پلی کربنات

۱۱ مزیت پوشش استخر شنا که با پلی کربنات ساخته شده است