آینه سه لت دکوپاژ ( آینه سه تکه میکاپ )

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه سه لت و یا آینه سه تکه میکاپ محصولی از گروه هنری و طراحی دکوپاژ میباشد. گروه دکوپاژ از مجموعه گروه های همکار با شرکت کاژه هستند که تلاش میکنند محصولات دکوراتیو و هنری را با رویکرد کاربدی به همراه قیمت مناسب به بازار عرضه کند.

آینه ها علاوه بر کاربرد مشخص خود به عنوان منعکس کننده تصویر اجسام جنبه های دکوراتیو و تزئینی آن نیز بسیار مورد توجه میباشد. تا آنجا که در بسیاری از موارد بیشتر جنبه دکوراتیو و تزئینی آنها مورد توجه قرار میگیرد و در مواقعی هم یک محصول لوکس و فاخر در کنار عناصر اصلی دکور در محیط دیده میشوند.

در اینجا سعی شده با تهیه عکسهای گوناگون از آینه 3 لت دکوپاژ به جنبه های زیبایی این محصول علاوه بر کاربردی بودن آن توجه ویژه ای نشان داده شود .

 

آینه دکوپاژ - 3لت

آینه دکوپاژ - 3لت

 

آینه دکوپاژ - سه لت

 

آینه دکوپاژ - سه لت

 

جایگاه آینه سه لت، آینه کنسول و آینه میکاپ در منزل

آینه سه لت آینه های مناسبی برای آرایش و میکاپ هستند و یکی از جایگاه های اصلی آن در اتاق خواب در نزدیکی تخت خواب میباشد. در بعضی مواقع قرار گرفتن آینه 3تکه بر روی یک کنسول خاص در سالن هم میتواند جنبه دکوراتیو خاصی به محیط القا کند. این آینه دکوراتیو برای سفره های عقد نیز بسیار مناسب و بینظیر است، در صورت نبود کنسول و یا یک میز مناسب آینه سه لت را هم میتوان روی یک شلف جای داد البته در صورتی که این شلف عمق مناسبی برای آینه داشته باشد.

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response