ساخت شیشه استین گلاس (استیند گلس) درب لابی – پروژه سعادت آباد

مکان پروژه : سعادت آباد

شیشه درب لابی پروژه فوق با تکنیک شیشه های تزئینی استین گلاس ساخته شده، استفاده این شیشه ها برای درب های ورودی ساختمان و درب های لابی مرسوم میباشد و تقریبا میتوان گفت برای ساختمان های لوکس جزء لا ینفک ساختمان به حساب می آید. طبق معمول پس از ساخت درب چوبی و یا فلزی لابی فضای شیشه خور اندازه گرفته میشود و نسبت به این اندازه و دیزان داخلی ساختمان و نمای ورودی ساختمان شیشه های تزئینی استین گلاس طراحی میگردند.

درب شیشه ای سه لنگه لابی سعادت آباد

پس از طراحی شیشه ها برش خورده و در کنار هم با فلزی مخصوص منتاژ میگردند، در این پروژه از شیشه های دودی برای قسمت گل شیشه درب لابی استفاده شده ودر باقی قسمت ها از شیشه اسیدشور برای بیس کار در نظر گرفته شد.

درب شیشه ای سه لنگه لابی سعادت آباد

درب شیشه ای سه لنگه لابی سعادت آباد

پس از ساخته شدن شیشه های استین گلس در کارگاه کاژه به محل پروژه حمل و در زمانی کوتاه نصب میگردد در زیر میتوانید فیلم نصب این پروژه را مشاهده فرمایید

 

 

درب شیشه ای سه لنگه لابی سعادت آباد

درب شیشه ای سه لنگه لابی سعادت آباد

شرکت کاژه تولید کننده تخصصی شیشه های درب لابی با تکنیک استین گلاس

در چند سال گذشته و با تجربه فراوان در تولید شیشه های تزئینی ساختمانی و مخصوصا شیشه های درب لابی با تکنیک استین گلاس (استیند گلس) توانستیم توجه بسیاری از مهندسین و کارفرمایان رو به این شیشه های زیبا جلب کنیم که در قسمت شیشه درب لابی در سایت شما میتوانید به بررسی ر کاربرد ترین طرح های مورد استفاده در این زمینه بپردازید.

لطفا برای مشاوره رایگان و استفاده از این شیشه ها با بخش فروش تماس گرفته و از مشاوره بی دریغ هکاران ما در این بخش بهره مند شوید و با جستجو در وب سایت کاژه از دیگر پروژه های اینشرکت مثل سقف های نورگیر شیشه ای و گنبد های شیشه ای نورگیر هم  بازدید بفرمایید.